Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gadu Gadu
Cześć,

Po pierwsze, to gdzie można ściągnąć jakąś starszą wersję gg? Bo na oficjalnej stronie są chyba tylko te najnowsze do pobrania, a jeżeli wezmę z np. dobreprogramy czy coś w tym stylu, to takie gadu się czymś różni od tego z oficjalnej ich strony?

I po drugie, to mam pytanko, bo mam coś takiego, że część kontaktów mam szarych i część czarnych. W internecie piszą, że trzeba zmienić/zrobić coś takiego: 'Dane znajomego -> opcje -> Pozwól znajomemu widzieć, kiedy jestem dostępny'

A mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie są te dane znajomego?

Za pomoc będą plusy Dodgy
Reply
starewersje.pl/gadu-gadu/5.0.2 - tu ściągam. - Nie różni sie, poprostu wygląda jak normalne, ale z wersji 5.0 - ale nie polecam korzystać z tych poniżej 5, bo gdy nie znajomy będzie pisać, nie można go dodać.
Reply
Pomoże ktoś jeszcze?
Głównie chodzi mi o to drugie zapytanie: Gdzie jest opcja 'dane znajomego'?
Reply
Coś obiło mi się o uszy, że jeśli korzystasz ze starej wersji, to nowsze nie wykrywają numerów ze starszej bazy danych. Polecam komunikator AQQ- nie przeciąża systemu, bez zbędnych reklam i bzdetów.
Reply
A możliwe jest, że szare mam te kontakty, które ja mam wpisane, a druga strona, czyli ta osoba czyjej jest numer nie ma mnie w kontaktach?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)