Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linux - Szybki i niezawodny system operacyjny
jako odtwarzacz muzyki czy jako sklep Tongue?
jako odtwarzacz muzyki polecam; zainstalowany Rhytmbox oraz którego i ja używam; VLC Media Player.
Reply
Ok, teraz chyba dobrze jest wypalona ta płyta. jak mam to zrobić? mam płytę w napędzie to teraz mam uruchomić ponownie i czekać aż mi się włączony instalator Linuxa?
Reply
Thumbs Up 
Tak, o ile masz poprawnie ustawioną kolejność bootowania.
Reply
I w tej płytce musi być tylko ten plik .iso?
Reply
Star 
odpuść sobie instalacje systemu linux. Tobie poprawna praca na windzie sprawia problemy serio to nie dla ciebie podszkol się z ogólniej wiedzy informatycznej potem wróć do zabawy z linuxem
Reply
Skończycie wreszcie?
Reply
Ty wrzuciłeś normalnie plik *.iso na płytkę? Jak jesteś na windowsie i z mojego komputera klikniesz otwórz na płytkę CD to widzisz katalogi czy tylko jeden plik *.iso który wrzuciłeś? Jeżeli widzisz tylko jeden plik *.iso to znaczy że nie nagrałeś dobrze obrazu iso na płytkę. Daję instrukcję jak to zrobić; https://www.google.pl/search?client=opera&q=wypalanie+pliku+iso&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1218591.html . Jest też opcja instalacji z pendrive, wtedy instalacja trwa nieco krócej Tongue.
Reply
Nie wybacz stary, ale jak ty pytasz o takie podstawowe rzeczy to tobie zainstalowanie czegokolwiek komendami na linuksie sprawi problem tak wielki że uznasz system za kiepski i będziesz osobą generująca niewartościowe opinie. Plik iso to obraz płyty zawiera on w sobie pliki,(W SOBIE) które należy nagrać na płytę CD/DVD, poczytaj o tym na internecie q.q przez 2 strony pytasz jak nagrać plik linuxa a nawet nie wiesz czym jest obraz płyty.
Reply
Dobra, teraz to chyba dobrze zrobiłem. na płycie mam foldery .disk ,boot,casper,dists,install itp
Teraz jest ok?
Reply
jest ok Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)