Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linux - Szybki i niezawodny system operacyjny
Gdy miałem 14 lat to siedziałem spokojnie na Win 98 i nie zastanawiałem się nad przesiadką na Linuxa. Do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć i nawet pomoc osób trzecich w niczym nie pomoże.
Reply
Gdy wpisuje komendę sudo gedit /etc/default/grub
To mi wyskakuje taki napis:
Nie można otworzyć ekranu.
Wykonywanie polecenia "gedit --help" wyświetli pełną listę opcji z wiersza poleceń.

Co jest nie tak? mój laptop to Emachines Acer E525.
Reply
Sad 
Zainstaluj sterowniki do karty graficznej
Reply
W tym momencie nie chcę cię zniechęcić , lub coś w tym stylu , ale bardzi mnie ciekawi na cholerke ci tak zależy na tym linuxie ? Ja rozumiem jeśli chciałbyś grzebać coś w kodzie itp , ale ty podstawowych funkcji systemu windows nie umisz , a chcesz się bawić takim systemem , w czym on ma ci pomóc , albo co dodać ?
Reply
Bo chcę spróbować jak to jest na innym systemie.To nie jest jakiś wielki powód.

Jak się sprawdza jaką się ma kartę graficzną?
Reply
You made my day Cool Chyba to wrzucę na jakieś forum komputerowe, pośmieją się ludzie.
Reply
Ile razy mam Ci pisać , żebyś skończył?
Reply
.... Stary w tym momencie mnie zgasiłeś .... chłopie aż szkoda słów .... ja rozumiem że ktoś jest ciekawy itp , bardzo to rozumiem bo sam taki jestem ale do jasnej cholerki zamiast grzebać sobie w komputerze , instalować na nowo system robić mase pierdółek to nie lepiej Virtual Pc zainstalować i w nim bawić sie na linuxie ? Masz tam praktycznie jak na normalnym linuxie a jest pewne że niczego nie popsujesz bo gdy będzie jakiś błąd zawszę możesz go wyłączyć ....
Reply
Jakoś nic nie popsułem , normalnie wgrałem system tylko mam ciemny ekran i próbuje temu zaradzić!
Reply
To że nic nie popsułeś to kwestia szczęścia , chłopie nie obraź się ale ty w najprostszym systemie jaki jest nie umisz sobie poradzić , a chcesz korzystać z takiego linuxa Tongue Wystarczy jedna źle zmieniona opcja w biosie żeby coś spalić Dodgy , a skoro ty nawet płytki nie umiałeś wypalić porząnie to co mówić o biosie , na serio nie lepiej miałbyś na tym virtual pc , a potem po tygodniu albo dwóch jak już nauczysz się obsługi linuxa to dopiero go zainstalować ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)