Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linux - Szybki i niezawodny system operacyjny
#61
Jak z automata? Z tego co tam widziałem jest opcja na jedną partycje gdzie się zacina i co jakiś czas wyskakuje "błąd systemu" czy coś takiego, a druga opcja to, że sam muszę ustawić, chyba, że jeszcze raz muszę to przejrzeć.
Reply
#62
co ty instalujesz dokładnie Cool bo masz 2 opcje normalnie instalacja automatyczna, i podział na partycje
Reply
#63
Udało się. Trochę się męczyłem, bo nie chciał zainstalować się obok Windowsa, więc musiałem całkowicie podmienić systemy. Ale warto było. Linux jest o wiele lepszy od Windowsa. Tylko wydaje mi się, że laptop się bardziej grzeje. Trochę to dziwne, muszę mieć cały czas podkładkę chłodzącą.
Reply
#64
Zaraz, zaraz, wystarczy, że walnę formata dysku, wywalę Windowsa, a potem zainstaluję np. takie coś? http://www.dobreprogramy.pl/Ubuntu-12.10,System,Linux,14139.html
Reply
#65
mniej więcej ale lepiej pobrać nagrać na CD z oficjalnej strony nie jakieś tam programy Tongue przez biosa wszystko
Reply
#66
To działa normalnie jak instalacja Windowsa? Nie różni się niczym? Smile Chciałbym zmienić sobie - dlatego tak się dopytuje.
Reply
#67
wygląda ładniej graficznie Big Grin a tak to to samo praktycznie z tym że tu więcej podczas instalacji konfiguruje się, ale w prosty sposób myszką wszystko
Reply
#68
Rozumiem. Znalazłem odpowiedniki programów do tych windowsowych, kopia dokumentów i jutro ogarnę to wszystko. Wink

http://ubuntu.pl/pobierz.php tej stronce mozna zaufac, co?
Reply
#69
Tak, tyle ze na tej stronie znajdziesz wylacznie "remixy" ubuntu czyli ubuntu z jakimis modyfikacjami. Najlepiej po prostu ze strony ubuntu.com; http://www.ubuntu.com/download . Podczas procesu instalacji bedziesz mogl wybrac jezyk polski Tongue (jezeli tego sie obawiasz Tongue).
Reply
#70
Linux Ubuntu 12.04.1 LTS
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)