Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strony się nie otwierają
Witajcie.
Otóż korzystam z przeglądarki Google Chrome i mam jakiegoś buga. Otóż żadna strona nie chce mi się otwierać poza Gra i LoLcounter.pl. Gram akurat w LoL'a i korzystam z Skype'a i mi jakoś inne witryny nie działają. Wytłumaczy mi może ktoś, jak temu zaradzić?

Nie rozpisuję się, bo jestem zmęczony bo mi się nie chce
Reply
Zapomniałeś o najważniejszej rzeczy. Na innych przeglądarkach ten sam problem występuje?
Reply
To samo. Ba, na Explorerze to samo.

A mój kolega zaczyna kręcić let's playe i chce to zobaczyć :<
Reply
A to dziwne... Powiedziałbym, że jakiś wirus, ale działa akurat Gra... Tak to pewnie wszystko oprócz tej strony byłoby zablokowane. Może dla pewności skan (chociaż nie wiem, czy pomoże, ale spróbować można).
Reply
Też tak kiedyś miałem, to był problem z DNS'ami. Należało ustawić serwer DNS na przykład na ten;
8.8.8.8
8.8.4.4

Przydałoby się informacja o błędzie; co ci się pokazuje jak strona nie może być załadowana.
Reply
No normalnie, ze strona nie działa. Jest wysyłanie żądania i... dupa :X

Chciałem sobie włączyć LoL'a teraz i też nie działa.
Reply
Bug 
Nie, nienormalnie.

Błąd 106 (net::ERR_INTERNET_DISCONNECTED): Połączenie internetowe zostało utracone.

Chromek pod standardowym tekstem błędu zawsze pokazuje informacje szczegółowe o błędzie. W moim wypadku, po rozłączeniu połączenia był to błąd że połączenie zostało utracone. Co tobie się pokazuje? Próbowałeś zmienić DNS?
Reply
Temat nieaktualny. Rozwiązane.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)