Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winamp
Witam, dzisiaj dostałem dwie płytki, no i chce sobie odpalić przez winampa i odpala tylko jedną piosenkę i to pt. "pih CD". No to odpalam przez windowsowskiego playera to odpala ale z nazwami "ścieżka 1"... Ma ktoś jakiś pomysł by naprawić winampa?
Reply
A może spróbuj na innym odtwarzaczu. Ja używam Aimpa i jestem z niego bardzo zadowolony. Big Grin
Reply
Ale mi chodzi o to by last.fm grało, tzn. czytało piosenki. Tongue
Reply
Polecam Ci odtwarzacz ..UMplayer..korzystam z niego już od dość dawna i jest niezawodny Smile
Reply
A last.fm działa na nim? Big Grin
Reply
Shocked 
Hmm..nie jestem pewny Smile
Jeżeli już czegoś szukasz to w googlach znajdziesz pełno propozycji..np. odtwarzacz muzyki last.fm lub coś w podobie do tego ^^
Reply
Sprawa jest taka, że stare płyty, które już słuchałem działają w wianmpie, a 3 nowe płyty nie chcą, w folderze jest tylko jedna piosenka... A jak jest video to tylko video odpala.
Reply
Heart 
Dziwna dla mnie sprawa.Nie będę się już tutaj wypowiadał ,ponieważ nie wiem o co chodzi.Może ktoś inny się wypowie i Ciebie doprowadzi do rozwiązania. Smile
Reply
AIMP3 obsługuje scrobller
wystarczy w instalacji scrobllera ustawić winamp i dać exe od aimp3
Reply
Ściągnąłem, jak chce wtyczke pobrać z last.fm to nie pobiera, do tego, tak samo jak wmp nie wyświetla nazw piosenek
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)