Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterowniki hp HP Deskjet 3510
Witam! Otóż jak podłączam kabel USB z drukarki do laptopa to wyskakuje takie cuś: zapodaj.net/cb880f45ae163.png.html i później: zapodaj.net/100cb9ecfbc82.png.html Z aparatem było to samo. Nie dało się zainstalować sterów przez USB. Kiedyś wszystko ładnie chodziło i nadal chodzi. Pendriver oraz myszka hulają, ale te inne nowsze nie działają. Porty USB są dobre. Podejrzewam, że to wina windows update. Nie chce mi pobrać 2 aktualizacji i wyskakuje błąd, którego nie mogę usunąć. Nie wiem co robić. HELP!
Reply
Zainstaluj sobie normalne zwykłe oprogramowanie Windows XP/7/Vista czy jakie tam masz i wtedy powinno śmigać
Reply
Problem w tym, że instalowałem, nawet parę razy. Podstawowe i te pełne. Może jeszcze raz spróbuje reinstall, lecz nie wiem czy to coś da.
Reply
A instalowałeś oryginalne sterowniki na systemie do tych sprzętów?
Reply
Najpierw z płyty i nie działały. Zainstalowałem pliki z płyty i podłączyłem drukarkę na USB. Wyskoczyło to, co jest na screenach. A w programie hp, który nawiązywał połączenie z drukarką wyskoczył komunikat o błędzie. Z internetów też próbowałem i nic. W Urządzeniach i drukarkach na w7 jest obrazek tej maszyny i znak z wykrzyknikiem na żółtym tle.
Reply
Też mam tą samą drukarkę, ale na prawdę nie wiem o co może chodzić... Idź do najbliższego serwisu komputerowego i zapytaj o co chodzi
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)