Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady dotyczące nagrywania filmików.
#31
Moim zdaniem najlepszym programem do nagrywania filmików jest fraps, który nie psuje jakości grafiki, z tego co wiem jak i również próbowałem, hypercam2/3 ja psuje. Angry

Pozdrawiam.
Reply
#32
Ja mam takie pytanko. Nagrywam programem HyperCam i 5-minuowy filmik, nie w HD, zajmuje mi 1 GB i wiadomo.., ciężko wrzucić na YT Big Grin.
Jak skonwertować albo w czym tkwi problem?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Reply
#33
Widziałem bardzo dużo pytań o dużą wage filmików w HD (format AVI). Podejrzewam, że tworzycie w Camtasi Studio, więc zdradze prosty sposób na zmniejszenie wagi filmików bez straty na jakości.

No niestety potrzebny nam jest program (z tego co pamiętam to niewielki), a mianowicie Format Factory Jest chyba do pobrania darmowa wersja, która w zupełności wystarczy.

Z listy po lewej stronie, wybieracie "Wszystko do avi", ładujecie swój plik, klikasz dalej czy konwertuj - dokładnie nie pamiętam, bo dawno nie korzystałem z niego, a jest na starym kompie - i po kilku(nastu) minutach mamy gotowy nowy plik. U mnie z pliku w formacie .avi w HD, który na początku ważył coś około 800 MB, zrobił się plik 68 MB, a nie zauważyłem żadnej różnicy w jakości. Myślę, że warto, bo jak ktoś chcę kręcić na YT, to taki duży filmik w HD będzie się ładował kilka godzin Tongue
Reply
#34
Tongue 
A czym nagrać najlepiej GTA czy coś w tym stylu? Smile
Reply
#35
Fraps (Windows XP/Vista/7/8)
Action (Windows Vista®, Windows 7, Windows 8
wymagane Windows Aero dla nagrywania pulpitu)
Reply
#36
http://www.youtube.com/user/MisiatyPL

O czym nagrywać? Jaki program oprócz Action? Jak oceniacie filmy?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)