Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamulony komputer
Witam mam pewien problem. Mam strasznie zamulony komputer chociaż używam CCleanerów, odkurzaczy i różnego typu antywirusów, ale on i tak jest zamulony, że jak włączam przeglądarkę to 20 MINUT czekam na włączenie jakiejś strony. Tak dosłownie 20 MINUT. Proszę o pomoc. Jak masz napisać "kup nowy komputer" albo "usuń ciasteczka" to WYJDŹ.
Reply
Też miałem taki problem Smile strona ładowała się 20 min. myślałem że to wina dostawcy internetu.
Po 1 dniu było normalnie Smile
Reply
Zdejmij klapę od komputera i go przeczyść(podmuchaj)
Reply
Polecam Advanced system care 5. Najlepszy odkurzacz jaki w życiu widziałem. Wyłączenie każdego programu przy starcie systemu, usunięcie niepotrzebnych programów, wyczyszczenie komputera w środku. Dodatkowy RAM też się przyda Smile
Reply
Question 
Robiłem tak tysiące razy.
Lover of the night:
Ja już tak mam parę dni.

Nie chcę kupować żadnych RAMów, ponieważ to 7-letni komp i szkoda w niego inwestować.
Reply
A jakie masz użycie procesora gdy nic nie robisz ? Skoro masz ciągle 100% to nie ma co się dziwić stary , sprawdź to dokładnie i wtedy będziemy działali dalej.
Reply
Wacha się od 5% do 50%

A jaka komenda w uruchom była na wyłączanie nie potrzebnych programów przy starcie?
Reply
Może to Ci pomoże: onsoftware.softonic.pl/jak-przyspieszyc-komputer
Reply
No to dalej .. Tak ogólnie .. Ile masz RAMU i jaki procek ? Próbowałeś zmieniać przeglądarkę ? Co do antywirysów to nie jestem ich zwolennikiem .. Dla mnie to jest tylko zamulenie kompa , ciągle coś ściągam z torrentów itp i tylko raz formatowałem kompa z powodu ściągnięcia jakiegoś syfa ;3
Reply
Tak mi się muli, że jak coś piszę to literki pojawiają się po 5 sec albo i dłużej i jak wprzełączam stronę to przez 30 sec jest biały ekran , i cały czas świeci się czerwona kontrolka na procesorze ! Pomocy.

Intel®
CELERON ® CPU 2.66GHz
2.67GHz, 504 MB RAM

Takiego mam kompa. Dobry?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)