Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak internetu - pomocy
Ostatnio dostałam od kolegi program do przyspieszenia pracy systemu Auslogics BootSpeed. Program działa poprawnie, system itp. działają szybciej. Ale dziś postanowiłam by zagłębić się w ten program. Dlatego też chciałam zobaczyć co jest (w zakładcę Zaawansowane narzędzia) pod opcją Optymalizacji usług. Wchodząc nie fartem wybrałam opcje "Komputer domowy bez sieci" i kliknęłam Zastosuj. Po kilku sekundach straciłam dostęp do internetu. Jeszcze do tego zmienił mi się interfejs :x

Proszę o szybką pomoc !
Z góry dziękuje :-(
Reply
Inf nr 1 optymalizatory to gówna.
krok nr 1 odinstaluj więc gówno komputer to nie śmietnik.
Inf nr 2 optymalizacje można przeprowadzić bez użycia gówien które de facto nie optymalizują a robią gówno.
Krok nr 2 po odinstalowaniu przywróć system( z opcji menu przywracania systemu) tak najprościej.

przepraszam za używanie słowa gówno, ale zwykłem nazywać rzeczy po imieniu.

Po za tym zaznaczając"komputer domowy bez sieci " chyba wiedziałaś że ową sieć sobie wyłączysz wiec może przed krokami 1 i 2 wyłącz ową opcje Cool
Reply
(2013-01-23, 21:19:46)Starek Wrote: Inf nr 1 optymalizatory to gówna.
krok nr 1 odinstaluj więc gówno komputer to nie śmietnik.
Inf nr 2 optymalizacje można przeprowadzić bez użycia gówien które de facto nie optymalizują a robią gówno.
Krok nr 2 po odinstalowaniu przywróć system( z opcji menu przywracania systemu) tak najprościej.

przepraszam za używanie słowa gówno, ale zwykłem nazywać rzeczy po imieniu.

Po za tym zaznaczając"komputer domowy bez sieci " chyba wiedziałaś że ową sieć sobie wyłączysz wiec może przed krokami 1 i 2 wyłącz ową opcje Cool

Jak niby mam wyłączyć
?
Reply
Łopatologicznie mówiąc Start -> Panel Sterowania -> Odinstaluj programy i wybierasz Auslogics BootSpeed. Odinstalowanie tego programu automatycznie "przywróci" Ci neta.
Reply
Odinstalowałam nie przywróciło ;x
Reply
Przywróć system do dnia sprzed instalacji tego,robisz to w panelu sterowania,poszukaj.
Reply
Z tego co widziałem w programie musi być opcja wyłączenia opcji którą zaznaczyłaś skoro na wklejonym przez ciebie wcześniej screenie było napisane że owe zmiany mogą zostać cofnięte Cool
Reply
Ok po przywróceniu działa wszystko ok !
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)