Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trojan - pomocy!
Information 
Pobierałem XenoxMt2 a tu mój Nod32 mówi, że pobrał się też trojan - nieuleczalny.
Strasznie muli mi teraz net i wyskakują reklamy i muzyczki. Co zrobić, daje +.
Reply
Antywirek najlepiej Emsisoft, Northon lub Dr.Web i jedziesz skanem. Później kasujesz wirusa. Jeśli nie będzie się go dać usunąć to kwarantanna i dzwonisz po specjalistę.
Reply
A to darmowe??
Reply
Ogólnie to nie masz się co denerwować, bo na 90% żadnego trojana nie ma. Nod uwielbia sobie wymyślać wirusy. Dlatego z niego zrezygnowałam.
Reply
Z Xenoxem jest tak że wykrywa go jako trojana bo launcher jest napisany w MoleBoxie bodajże,trojana zapewne nie ma,przeskanuj ComboFixem najlepiej.
Reply
Big Grin 
Dr. Web to dobre rozwiązanie najlepsze z w/w. Pobierz przeskanuj w pełni darmowa opcja. Trojany to również niektóre aplikacje ingerujące w rejestr etc typu craki itp widocznie prywatny serwer metina również ingeruje w jakieś pliki systemowe. Mimo wszystko skan dr webem zalecany to niezły kombajn

Atup
Combofix nie skanuje a ingeruje w system bro. Nie polecaj takich rzeczy osobie która się pyta o trojana to jak dać samobójcy nóż.
Reply
Rozgryzłeś mój plan zniszczenia światowej sieci komputerów i zmniejszenia lagów w margo,pokłony.
Reply
Kogo a widze Big Grin

Starek:
Podałbyś mi do Dr. Web adres stronki?

Normalica:
Calatin:

To dlaczego mam lagi i ciągle jakaś muzyczka mnie "nawiedza".

Usunąłem wszystkie lauchery, Xenoxy itp. a nadal mnie prześladuje ten rzekomy trojan, muzyczki nie do zniesienia i reklamy.
Reply
http://www.drweb32.pl/

No spójrz,pewnie przez RT. Big Grin

AtEdit:Wbij do gry muszę coś zapytać.
Reply
Dal log OTL to pomogę i ocenię w czym rzecz Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)