Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowany Administrator na Windows Vista
Mam problem - moja mama podczas zmiany hasła przez przypadek uderzyła w klawiaturę - na hasło wpisał się jakiś ciąg liczb i liter, który został zaakceptowany. Nie da się wejść na administratora, bez niego mamy zablokowany dostęp do komputera. Co zrobić? Jak odblokować/poznać hasło? :< Vista legalna jak coś. Dam wielkiego plusa.
Reply
No to amen. :<
Reply
Wink 
Nie mam możliwości?
Reply
Masz Smile
Format Big Grin
Reply
Tylko mam tam masę danych + 120 stronicowa mini-powieść, wszystkie prace itp, zdjęcia z 10 lat, save'y do wszystkich gier, hasła do paru kont i maili, oraz wiele innych rzeczy, format nie wchodzi w grę.

O, i hasło do PayPal'a, na którym jest ~1000 $...
---
Reply
Music 
Może jakiś informatyk ci pomoże , albo idź z komputerem do specjalisty Smile
Reply
Podczas u**miania komputera wcisnij F8 i wybierz tryb awaryjny. Potem logujesz sie na koncie "Administrator" i klikasz start, uruchom i wpisujesz control userpasswords2.
Pokazuje sie okienko "konta urzytkownikow". Teraz zaznaczasz konto, na ktore zapomniales hasla, a nastepnie klikasz na "resetuj haslo". Tam wpisujesz nowe haslo i potwierdzasz je, nastepnie OK i u**miasz komputer w normalnym trybie.

daj znac czy pomogło...
Reply
ophcrack?
Reply
Podczas uruchamiania po wciśnięciu F8 i pojawieniu się okienka wyboru trybów sterowniki od klawiatury nie działają, i nie mogę tam nic przełączać...
Reply
Jest możliwość, trzeba pobrać Oph Crack - program łamiący hasło Wink .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)