Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz windows 8 pytania i odpowiedzi.
#1
Witam.Założyłem ten temat ponieważ nigdzie nie znalazłem tematu o win8.
W tym temacie będziecie mogli podzielić się swoimi wrażeniami z tego właśnie systemu i prosić o pomoc w rozwiązywaniu problemów.

To może ja zacznę. System odbieram całkiem dobrze lecz nie ukrywam początki były troszeczkę trudne. Np.Problem ze znalezieniem przycisku "START" dopiero po pięciu minutach poszukiwań udało mi się odnaleźć ten magicznie ukryty przycisk w lewym dolnym rogu ekranu. Postaram się jak najdokładniej odpowiadać na wasze pytania itp.

PS:Temat do ogólnej dyskusji proszę nie spamować. Życze wielu plusików za pomoc. Big Grin
Reply
#2
Ja obecnie używam Systemu Operacyjnego Windows 7 Home Premium i on dla mnie jest jak na razie w 100% wystarczający. Wiem, że mój kolega miał Windowsa 7 i kupił po prostu aktualizację do Windowsa 8 i tak jakby nie mógł wejść w przeglądarkę i inne pliki, foldery. Obecnie jak to powiedzieć jego pieniądze trafiły w błoto, bo i tak nadal używa 7, a ta aktualizacja gdzieś leży w koncie.
Osobiście nie polecam.
Reply
#3
Ósemka nie dla graczy, jednakże nie dla gracza. Do zastosowań domowych, biurowych bardzo dobra, chociażby dla tego, że jest szybsza niż 7. Mimo to stwierdzam, że temat nie potrzebny.
Reply
#4
Idealny system, znaczących minusów nie znalazłem. Smile
Reply
#5
Ja tam wole moją nieszczęsną Viste

Przywiązałem się Heart
Reply
#6
No, jeśli nie zna się na systemach to kupi się Win. 8 a potem będzie narzekanie, że gra nie chodzi. Jak tu już ktoś wspomniał 8 nie jest do gier. Do domu,biura,pracy tak ale do gier nie.

Ja mam Vistę i powiem wam, że mi to starczy.
Reply
#7
Bys się zdziwił bo kupiłem ten system z "zaciekawienia" i jestem bardzo miło zaskoczony, wszystko pod ręką itp. A na systemach się znam bo o ile się nie myle to właśnie "Vista" Jest najmniej dopracowanym systemem windowsa, oczywiście nie obrażam tutaj osób posiadających ten właśnie system czy cos w tym stylu.
Biały krokodyl:
Dlaczego temat nie potrzebny? Jeżeli jest temat o win7 to dlaczego ma nie być o win8?
Reply
#8
Może zrobimy temat o WinXP jeszcze? Powinien być jeden temat od systemów.
Reply
#9
Pisałem już o tym, napiszę jeszcze raz: nie wypowiadajcie się na temat systemu, z którym nie mieliście żadnej styczności. Windowsa 8 mam, używam i nie zamierzam wracać do Siódemki. Nowy interface nie przypadł mi do gustu, i wg mnie jest mało funkcjonalny na zwykłym PC bez dotykowego ekranu. Tuż po instalacji ściągnąłem Classic Shell i przywróciłem pasek Start z poprzedniej wersji.
Reply
#10
Ja nie mam 8 i nie będe komentował ale mówią, że jest bardzo dobra
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)