Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bios - łamanie hasła
Cześć.

Mam problem. Założyłem hasło, żeby mi nikt na kompa nie wchodził i lipa. Zapomniałem hasła, zrobiłem nowe, ponieważ stare zna moja siostra. Hasła standardowe nie działają. Obejdzie się bez zakupu programu hakerskiego?

Piszę z telefonu. Jeżeli ktoś odpowie dobrze i zadziała to plus i dzięki z góry.
Reply
O tej godzinie pewnie google Ci lepiej wytłumaczy.
Reply
Programów na hakowanie biosu nie znam ale wyjęcie baterii biosa na kilka chwil jest dobrą opcją polecam.

Atup
a widzisz jednak znalazł się student który ma sesje i ciekawsze jest pisanie na forum niż uczenie Cool
Reply
Jakiej firmy masz BIOS?

Istnieją uniwersalne hasła, ale musisz mi napisać jakiej firmy masz bios. (uniwersalne działają zawsze)
Reply
-.- To sprawa życia i śmierci mojego komputera, a ty się śmiejesz. Teraz chciałem na kompa wejść, myślę 30 min nad tym hasłem.

Atup nie wiem gdzie to pisze. Jeżeli chodzi o otwieranie kompa o tej godz to nie mam sił. Muszę o 6 wstać do lekarza.
Reply
Jakiej firmy masz ten BIOS to ci dam hasła uniwersalne bo idę zaraz...
Reply
wyjmij baterie biosa takie okrągłe coś na płycie głównej to restartuje ustawienia biosa.
Reply
Uhh, miałem to samo.. Ale w moim przypadku po tygodniu rozpaczy ostatni raz włączyłem laptopa i miałem jakiś przebłysk i się udało..

Co do haseł uniwersalnych - ściemaSmile ja straciłem cały dzień szukania jakiegoś uniwersalnego hasła.. i pisanie, że zawsze działają to głupota.

Powodzenia, wiem co teraz czujeszSad

--
A zdjęcie baterii biosa, to też słyszałem że nie zawsze się sprawdza, ale warto spróbować
Reply
Są sposoby łatwiejsze i trudniejsze. Hasła uniwersalne to nie ściema. No to zależy od firmy BIOSU.
Reply
phoenix! Znalazłem.

Działa. Wyjąłem baterie i włożyłem. Nigdy więcej Big Grin Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)