Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze ściąganiem, może nawet i wirus. Pomocy!
Witam, mam problem. Od jakiegoś miesiąca mam problemy z ściąganiem plików, a na dodatek parę dni temu stało się tak że nie mogę przerzucić obrazka na drugą kartę. Przez ten problem wszystkie sprawy muszę załatwiać przez explorera.
http://www.sendspace.pl/file/2a62fa936fb9fb8a7b87e1b <---- link do screena
Reply
Nie grzebałeś nic w ustawieniach? Specem od Mozilli nie jestem, ale jeśli nic w przyszłości nie pomoże- polecam ściągnąć Operę. Spośród wszystkich używanych przeze mnie przeglądarek ta jest najlepsza.
Reply
kapioza:
Tak się dzieje też w operze i chromie, a w ustawieniach nic nie grzebałem. ;c
Reply
Mozilla nie jest wcale taką dobrą przeglądarką, a wiem to z własnego doświadczenia, gdyż miałem podobne problemy. Szczerze powiedziawszy nie pamiętam, co wtedy zrobiłem, aby to naprawić, aczkolwiek wiem, że po tym zajściu zmieniłem przeglądarkę. Polecam Ci ściągnąć Google Chrome'a, albo Operę, gdyż są to najlepsze przeglądarki. Korzystam z Google, i muszę rzec, że jeszcze nie miałem żadnych poważnych problemów, poza kilkoma drobnymi.
Reply
Akhved:
Pisałem już wyżej że te przeglądarki też nie działają poprawnie.
Reply
Próbowałeś wyczyścić ciasteczka z ostatniego miesiąca? Ewentualnie możesz odinstalować wszystkie przeglądarki, a potem zainstalować od nowa i zobaczyć.
Reply
Ciasteczka ? Nie próbowałem, możesz wyjaśnić jaśniej ? Smile
Reply
Narzędzia ---> Opcje ---> Prywatność ---> Ciasteczka.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)