Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webmasterka oraz programowanie
Echhh Odezwał się , wszyscy tylko ,,Google nie gryzie , won!'' =.= Ja chciałem tylko chociaż podstawy a nie całego języka.
Reply
No, ale pomyśl logicznie. Poczytaj poradniki i pomyśl co by mogli ciebie nauczyć inni? Mają ci wypisywać poradniki? Czy może mają sami pisać, tylko po co? Jak w internecie jest tego full, tylko wystarczy poczytać..

Ps. Chcesz zrobić stronę internetową? Na początek ci nie jest potrzebny żaden język programowania..
Reply
a jak tego nie ogarniam ?

Atup jak to nie ?
Reply
To się nie nadajesz na programistę.. Wyobraź sobie matematyka który nie ogarnia matematyki.. Albo polonistę który nie zna ortografii..

Po prostu wystarczy html na prostą stronę..
Reply
Od Dziecka chciałem być programistą ...
Reply
To się naucz .. Przecież na każdy zawód trzeba się uczyć.. Chcesz być sportowcem? Trenujesz, trenujesz i jeszcze raz trenujesz..
Reply
z w-fu jestem najgorszy Tongue a w szkole mnie uczą jak zmienić czcionkę O.o
Reply
Ucz się sam samemu w domu. Polecam kupno książki, jeżeli nie to na internecie jest dużo tego. Na początek polecam stronę : http://www.kurshtml.edu.pl/
Po nauczeniu się html i css możesz zrobić stronę. Na tej stronie znajdują się jeszcze jakieś inne dodatkowe informacje. Polecam później naukę PHP który służy też do strony.. I potem jeżeli chcesz robić coś innego : gry/programy to już inne języki. PHP służy również do gier.
Reply
Dzięki Ci. Jeszcze jedno - Potrzebuję jakiś temat do zrobienia strony , tzn najpierw chcę zacząć robić stronkę ze strony npx.pl a później jak się poduczę języków to zrobię własną.
Reply
vgh jest bez sensu. Ani nic się praktycznie nie nauczysz, i masz dużo mniejsze pole manerwu, ale jeżeli chcesz to rób, ale ja ci odradzam. Html wcale nie jest aż taki ciężki, a na pierwszą stronę nie potrzebujesz wcale aż takiej rozległej wiedzy. Edytowanie czcionki, odnośniki wstawianie grafiki na początek powinno ci wystarczyć chyba.
Temat hmm.. Co lubisz, nie wiem sam nie mam pomysłu na stronę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)