Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webmasterka oraz programowanie
Dobra, teraz inne pytanie - poszukuję kogoś, kto za darmo lub za niewielkie pieniądze zrobi mi i zakoduje szablon na stronę hostingu. Zwracałem się z tym do Ppx'a, ale nawet nielimitowanym VPS'em nie udało mi się go przekupić. Kontakt tu, albo na GG 25483196.
Reply
Napisz do mnie na gg: 12842801
Reply
A, i potrzebuję jeszcze kogoś z kim mógłbym omówić koszty poszczególnych pakietów - sam wpaść na to nie mogę, a że nie starczyło mi kasy na ResellerVIP posiadam ograniczone maksymalne parametry dla pakietów - także pisać na wyżej wymieniony kontakt (mój, oczywiście).
Reply
Mogę ci zakodować co chcesz Smile Kontakt w profilu Smile
Reply
A ile sobie liczysz? Bo jak na razie to Ketoe sobie mało bierze, jednak to co ja mam zamiar zamieścić na swojej stronie może być nieco skomplikowane. Dodgy


Jak już ten szablon powstanie to będzie mi potrzebny ktoś obeznany w hostingach i non stop pod GG lub email w ramach "Obslugi Klienta" a także człowieka z kim mógłbym negocjować pakiety - cena, parametry. Bo tak na marginesie to zakupiłem zagraniczny ograniczony reseller, a by był nielimitowany muszę mieć 90 dolców... Tak więc wszystkim chętnym będę mógł oferować zarobek co najwyżej jako kod na SŁ lub poczekają aż hosting przyniesie korzyści. Big Grin
Reply
To ja mogę poczekać aż hosting przyniesie korzyści Smile
Reply
To czego ty chcesz ode mnie to tylko czysty szablon na razie. Nic mi o skomplikowanych rzeczach nie wiadomo.
Reply
Ma ktoś skrypt bardzo prostego shoutboxa? wpisuję swój nick, treść wiadomości i wyślij. A wiadomość pojawia się w panelu powyżej.

Szukałem ale nigdzie nie mogę znaleźć czeguś takiego... Angry A widziałem gdzieś...

Bo te generowane shoutboxy z różnych stron to po prostu porażka..

Daję +WIELKIEGO PLUSA+ za pomoc.
Reply
Rainbow 
Przyłączam się do pytania, również plus ode mnie będzie Wink.
Reply
Karst:
Aktualnie piszę shoutboxa na Ajaxie. Jak chcecie to po zakończeniu wyślę Wam na email Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)