Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webmasterka oraz programowanie
Za co Skinners ma knebla? O_o Ale niech napisze, jeśli już nie będzie miał knebla, ale chyba nie można tego pisać. Tongue
Reply
Za plagiat:


Nezevonti:
To masz małe pojęcie o tworzeniu gier, bo do tego nie trzeba windowsowych okienek Wink
Reply
W Cpp? Okienka lub konsola... mówiłem to już chyba. Ale tylko w oknach możesz korzystać z myszy i ... strzałek... I nie ma klatkowania... Konsola będzie tylko textowa.
Reply
No jak bym nie wiedział... Ale jest coś takiego, jak tryb pełnoekranowy...
Reply
Lepiej pierw się uczyć Js czy php? I co mogę stworzyć za pomocą Js, a co za pomocą Php?
Reply
Za pomocą js... czy ja wiem co możesz stworzyć. Big Grin Dużo... ale ja bym Ci radził PHP + kiedyś tam JS do upiększania skryptów. Wink
Reply
To zależy co planujesz pisać. Jeżeli jakieś proste strony/gry - jak najbardziej php.
JS jest od dynamicznej części. Działa jedynie po stronie użytkownika, zatem nie ma dostępu do bazy danych. Co za tym idzie - w samym js nie stworzysz logowania i tym podobnych.
Radzę zacząć od php, żeby mniej więcej oswoić się ze stronami.
Reply
Warto się uczyć z tego kursu : pl.wikibooks.org/wiki/ProgramowanieTongueHP?? I czy żeby się uczyć/pisać zwykłe skrypty potrzebne jest instalowanie PHP/My SQL?
Reply
W sumie to wszystkie kursy zawierają to samo, więc bez różnicy. Kiedyś przeglądałem ten kurs i był całkiem niezły, więc możesz spróbować.
Musisz zainstalować sobie serwer. Najłatwiej jest ściągnąć. Ja używam Wamp'a, a kiedyś używałem xampp'a. Poczytaj w google.
Albo łap link do wampa: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/serwery_ftp/WampServer.html
Reply
Dzięki, dałbym + ale wykorzystałem, jutro jak będe to ci dam. Dodgy A na początek wystarczy uczyć się tylko html i php czy jeszcze coś? a i skrypty w PhP gdzie mogę pisać? w tym Wamp'ie? jak tak to gdzie?
Atnezevonti dzięki, że mu dałeś Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)