Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webmasterka oraz programowanie
konta spoko... sprawdzać mi się nie chciało, ale wygląda fachowo, napisałeś nawet co ma być na wejściu... ogólnie łądnieTongue co do telefonów... nie uwzględniłeś jednej ważnej rzeczy. Wiele sieci oferuje przechodzenie z jednego operatora do drugiego bez zmiany numeru, co wprowadza haos w twój skryptTongue musiałbyś chyba sprawdzać baze danych, co raczej do trywialnych nie należy, więc proponuje pomyśleć nad innymi skryptamiTongue odszyfrowanie kodu kreskowego, albo smsaTongue (smsy są w cholere trudneTongue jest znak zapisany na 8bitach, ale żeby zrobić z tego bajt trzeba je jeszcze poprzestawiac i dopiero tak otrzymany bajt możemy rozszyfrować... albo nawet jeden bit się porzyczało z następnej literki? niepamętam dokłądnie, ale totalnie bezsensowny sposób kodowania mająTongue)
Reply
Skrypt z telefonami robiony na zamówienie. Normalnie oczywiście uwzględniłbym na początku informację o zmianie operatora na samym początku.
A to z kodem kreskowym to niegłupi pomysł, pomyślę nad tym.


EDIT: Jednak to z kodem to trochę cięzki pomysł, ponieważ istnieją różne rodzaje kodów, chyba że skrypt miałby odczytywać tylko jeden sposób.
Reply
Jak instalujesz sobie jakąś grę to o co Cię pyta? Czy chcesz zainstalować jakieśtam dicretX. I to jest jedna z największych bibliotek graficznych ( i oczywiście jest pod Cpp nie wiem jak z pytonem)

Up. skrypcik fajny ( PHP? ) ale jak mówi kolega nad tobą możliwośc przenoszenia numeru trochę mu przeszkadza w bezproblemowej pracy.
Reply
Skrypt z telefonem w PHP, z bankiem w JS. A co do zmiany numeru - nie ma niestety na to rady, a zmiany też nie są takie częste żeby to miało komuś szczególnie przeszkadzać.
Reply
Zawsze mogę zadzwonić i się spytać Big Grin
Reply
Zawsze to jakieś rozwiązanie Tongue
Reply
Big Grin 
Dodaj może taki komunikat: "Numer należy prawdopodobnie do sieci Plus, jeśli jego właściciel nie przeniósł go do innej sieci" Tongue
Reply
Zna ktoś, lub zna ktoś taką stronę z poradnikami php lub jakiegoś innego języka na przykładach? Nie chodzi mi o poradnik w którym się uczy języka tylko takie jakby mini poradniki coś takiego jak kiedyś zrobił Skinners, za co dostał knebla.
Reply
http://www.kurshtml.edu.pl/ Moze być to? HTML, CSS, Skrypty... O to ci chodzi?
Reply
A w sumie może być chyba i to, bo wątpię bym znalazł to co bym chciał..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)