Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapełnianie dysku C:
Witam,
ostatnio mam problem z zapełnianiem się dysku C:, ciągle wyskakuje mi komunikat że jest na nim mało miejsca, mimo że usuwałem już kilka razy nieużywane programy itp. to i tak zawsze po jakimś czasie znów jest pełny. Dodam, że jeśli coś ściągam to zawsze na dysk E:, więc nie mam pojęcia czym C: się zapełnia. Więc w czym może tkwić problem?
Reply
Może robią Ci się kopie zapasowe jakichś rzeczy, a to sporo zajmuje?
Reply
Grając (lub też przeglądając net)np. w Margo ściągasz wszystkie potworki i mapki na dysk (tj. to zapisuje się w pamięci podręcznej przeglądarki i docelowo na dysku CSmile. Też tak miałem ,ale zrobiłem hardkorowe czyszczenie (4gb danych poszło albo na D: ,albo w niepamięć). Możesz zrobić tak jak ja ,lub pogmerać w ustawieniach przeglądarki Smile
Reply
1. Jeśli masz przeglądarkę zainstalowaną na dysku C:, to wszystkie ciastka, historia pamięci etc. zapisują Ci się na dysku C:. Z powietrza się to nie bierze. Co prawda kilobajty, ale zajmują.
2. Wszystko co robisz w systemie zapisuje się w bajtowej pojemności na dysku C:

W obydwu kwestiach ściągamy CCleanera. On zajmuje się brudami-śmieciami z dysku C:, których w tysiącach zajmują megabajty pojemności. Radzę zrobić większą czystkę, a CCleanera używaj co 3-4 dni ^^.
Reply
Heart 
To ja się dołączę.

Windows chce mi zrobić kopie zapasową - na dysku D. Nie mogę na to pozwolić. Dysk D jest przeznaczony do innych celów. Czy da się kopie zrobić na dysku E?
Reply
Dzięki za pomoc, ściągnąłem CCleaner i po sprawie, 7GB tego syfu się nazbierało
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)