Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sklejać filmy?
Siema
Ostatnio ściągnąłem sobie Bandicam - program do nagrywania. Chcę robić filmiki z biciem herosów, elit itp. Ale jak sklejać pare filmów bo, np. w jednym filmiku jest 30 herosów bitych, to nie możliwe że on pauzuje czy coś, tylko to zamyka a potem chyba jeszcze raz robie nastepny filmik jak wali herosa.

I pytanie jest jak sklejać filmiki?
Jeśli nie znacie się na tym programie, podajcie mi link z którego wy nagrywacie i to jakoś kleicie.

Za pomoc plusy!
Reply
Ja zawsze sklejam jak mam jakieś kawałki w Windows Movie Maker po prostu wklejam tam na oś czasu i dodaję jakąś muzyczkę czy coś.
Reply
Danonekk Cool:
http://scr.hu/0b3d/u8atf to jest ten program ?
Reply
Tak, na ogół łatwy w obsłudze chyba że oczekujesz czegoś lepszego niż to.
Reply
Danonekk Cool:
Jak teraz patrze to w niczym się tu nie łapię.
Reply
Miałem kiedyś starszą wersję w której tylko się wrzucało filmy na taki pasek na dole, w tej wersji jeszcze nie próbowałem.
Reply
Danonekk Cool:
jak byle jaki filmik nie chce mi sie z tego programu na pulpit przeniesc a co dopiero na yt ?
Reply
Musisz tam dać "Zapisz jako plik filmowy" i musisz sobie wyeksportować bo inaczej na yt Ci tego nie uzna jako film
Reply
Danonekk Cool:
jak umiesz weź zrob ss i mi to pokaż bo nie ogarniam - jak to zrobisz masz plusa.

I do tego mam angielską wersję! - mam 3 z angielskiego
Reply
Nie mam jak na razie żadnego bandicama ani frapsa więc nie mam jak Ci pokazać, chyba że dasz mi jakieś 2 30s filmiki do pobrania
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)