Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciągłe zajmowanie miejsca na dysku. WAŻNE!
Cześć, mam mam pewien problem, mianowicie ciągle ubywa mi miejsca na dysku C (mam tam całego windowsa XP), z 1 Gb dysku, w ciągu kilku minut zostało 0. Podejrzewam, że to wirus, ale kolejny problem-nie mam jak zainstalować antywirusa, ponieważ ciągle wyskakuje mi brak miejsca, już nie mam co usuwać z tego dysku. Jeżeli pomógłby mi ktoś jak zlokalizować te pliki to byłbym bardzo wdzięczny. Jeżeli nie podałem wszystkich potrzebnych informacji to piszcie, to postaram się podać. Każdą sensowną odpowiedź będę wynagradzał plusem. Z góry dziękuje za pomoc.
Reply
Kiedyś spotkałem się z wirusem co kopiował mi wszystkie pliki, ale to było na D.Najlepiej zrób formata dysku C postaw od nowa i gitara.Ja kilka dni temu chciałem film pobrać, a okazał się wirusem u musiałem od nowa system instalować, bo nawet w trybie awaryjnym nie mogłem go wyłączyć. Angry
Reply
Właśnie chciałbym ten problem bez formatowania rozwiązać. ;x
Reply
Jakim cudem pozwoliles by zostal Tobie tylko 1gb?

Usun pare rzeczy.
Reply
Właśnie nie mam czego już usuwać. Co do zostania 1Gb, nie mam dużego dysku.

Perfecto:
Co do kopiowania plików-mnie się chyba nie kopiują, ponieważ nic nie widać, żadnych kopii plików.
Reply
Ściągnij sobie Kaspersky Rescue CD, żeby usunąć ewentualny malware, a potem zainstaluj normalnie antywirusa.
Reply
Nie działa mi CD-rom, wiecie może co jest z nim? i jaka funkcja w biosie odpowiada za CD-rom i jak ją ustawić? Dam mega plusa
Reply
Komputer wykrywa napęd cd o.o ? Znajduje się w menadrzerze urządzeń .
Reply
A wiesz może czemu nie chce mi się on wysuwać, światełko się zapala, ale się nie wysuwa.
Reply
Brick 
Zobacz czy masz jakieś awaryjne otworzenie Tongue ? Może coś blokuje stacje, nie wybuchła ci tam płyta ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)