Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dysk D - Brak miejsca na dysku.
Witam, wczoraj od nowa instalowałem Windows XP. Sformatowałem wszystkie dyski i podzieliłem ja na dwie partycje C - na system i różne programy, dałem na niego 5gb i dysk D który poświęciłem na gry. Ma wolne 204GB a zajęte 23,3GB. Problem polega na tym że gdy chcę zainstalować dodatek do Army II, jest to OA, przy włączeniu ikonki instalacji wyskakuje komunikat : Brak miejsca na dysku. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? przed formatem wszystko było w porządku, lecz wtedy wszystkie pliki i gry trzymałem na jednym dysku C. Może mi ktoś pomóc i powiedzieć dlaczego taki błąd występuje? 3Plusy dziennie do rozdania za próbę pomocy albo skuteczną pomoc. Pozdrawiam.
ED: Dodam też że gdy wypakowuję pliki winrarem na dysk D wszystko jest w porządku.
Reply
Może na C nie masz miejsca? niektóre gry instalują tam biblioteki.
Reply
Podczas instalacji , jak i podczas np oglądania plików wideo różne pliki tymczasowe zapisuja się na dysku systemowym Tongue a ty masz za mało miejsca tam Tongue , jakby było z 20gb to jeszcze ok ale nie 5 : 3
Reply
Bug 
Na "C" mam wszystko zajęte. Jak zmienić żeby instalka automatycznie po uruchomieniu instalowała się w D? w instalacji można zmienić folder instalacji i dsyk instalacji ale nie mogę tego zrobić, ponieważ przy włączeniu ikonki z instalacją wyskakuje ten błąd. Arme II bez problemu zainstalowałem, i teraz gdy chcę zainstalować dodatek wyskakuje że mało miejsca na dysku. ;_;

Z tego co ktoś z góry napisał niektóre plik izapisują informację biblioteki an dysku C, są tą chyba małe ilości. Da się jakoś powiększyć ten dysk "c" bez grzebania w biosie? ;_; o 2-3GB bym na te biblioteki powiększył.
Reply
Najprościej , żeby było najłatwiej , skoro i tak masz komputer sformatowany to nie ma na nim nic cennego Tongue To zrób znowu formata ale tym razem na c przeznacza 20gb , zajmie ci to z 2 godziny ale na przyszłość problemów nie będzie Dodgy
Reply
Format odpada Drexenus, nie będę się z tym męczył. Da radę łatwo wyjaśnić ten problem ale musi się znaleźć ktoś kto się na tym zna.
Reply
To tak jak Drexenus mówił jest najłatwiej.
Reply
Nie jest najłatwiej bo dodatek mam pobrany z internetu wraz z patchami i rzeczami do dayz. 15GB, więc format odpada..
Reply
5Giba na partycję z systemem... Format polecam, bo będziesz się męczył z tym cały czas. Lepiej wcześniej niż później. Ja mam partycję C 48Gb, wolne 22.
Reply
Sam mówiłes że wczoraj robiłeś format -.- Czyli ściąnięcie tych rzeczy zajęło ci cały jeden dzień ... To chyba lepiej jeden dzień poświęcić niż męczyć sie potem przez pare miesięcy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)