Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do nagrywania dźwięku i obrazu z gry.
Witam!

Poszukuję programu, dzięki któremu mógłbym nagrać dźwięk i obraz tylko z gry czyli np:
Gram w BF2 i rozmawiam jednocześnie na skype. Chciałbym aby program rejestrował tylko dźwięk z BF2, a nie z BF2+Skype. Czy jest jakiś program/ustawienie programu, które mi to umożliwi?

Za pomoc będzie plus!
Reply
Fraps , Action
Reply
Radziłbym założyć temat na jakimś forum tematycznym, bo tu może być ciężko o rozwiązanie.
Reply
Polecam program "Action!". Możesz ustawić czy dźwięk z mikrofonu ma się nagrywać czy nie. Jakość obrazu jest bardzo dobra, przy nagrywaniu nic nie ścina. Smile Przykładowy film nagrywany tym programem - Smile
Wbij na GG. Big Grin
Reply
Ale chodzi mi o to, żeby nagrywała dźwięk tylko z bf2, a nie ze skype. Albo chociaż żeby rozłożyło by je na kilka ścieżek dźwiękowych.

Lord Bosper:
Da rade takie coś ustawić?

Mariethe:
Frapsem tak się nie da...
Reply
Fraps, w zakładce movies, zaznacz record win7 sound stereo, radze odznaczyc Record external input bo nagrywa mikro, i gre w jednym klipie, a nie zawsze głos jest głośniejszy od gry (masło maślane)
Samo mikro, polecam nagrywać Audacity.
pozdrawiam lp,
listegg.
Reply
Nie rozumiesz:
Mam włączone skype i bf2
Gadam na skype i gram w bf2
Dźwięki idą ze skype, mikrofonu i z bf2
jak zrobić, aby program rejestrował dźwięk tylko z bf2?
Reply
(2013-04-30, 14:18:40)Gapioza Wrote: Nie rozumiesz:
Mam włączone skype i bf2
Gadam na skype i gram w bf2
Dźwięki idą ze skype, mikrofonu i z bf2
jak zrobić, aby program rejestrował dźwięk tylko z bf2?

Sćieżka ze skype, jest nagrywana razem , więc niestety tak się akurat zrobić nie da. może wycisz kolegę na skype?
Reply
Nie rozumiem, skoro wyciszy kolege to jaki bedzie sens rozmowy?
Reply
Dlatego chodzi mi o program, który nagrałby oddzielnie te ścieżki, albo ścieżkę tylko z bf2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)