Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z internetem/wirusy
Witam Ostatni mój internet szaleje, czasami działa good ( 16mb/s) a czasami ( co 1-2 min ) spada praktycznie do 0 mb/s
Po 3h używania kompa mam pakietów odebranych 500.000.000 a wysłanych 1.200.000.000
Jestem przekonany że to wirusy
Avast nic nie wykrywa, ludzie znacie się tutaj w karczmie od biznesu z kebabami po Ginekologie, Help Me ! bo w battlefieldzie mam cofy/zwiechy/frezzy co 1-2 min i grać się nie da, a w przeglądarce to samo raz strona się ładuje 1s a pięć kolejnych razy 2 min

yeee... Dodam że internet w xboxie też Muuuuli
Reply
Ctrl+alt+delete, sprawdź procesy, jak masz MagniPic.exe to masz tego wirusa co ja mam. Angry
Reply
Ta, tyle że jak mi te okienko od menagera zadań się " zepsuło " bo jak je kiedyś miałem otwarte to cuś przypadkiem kliknąłem i nie widzę (minimalizuj,zamknij,zmniejsz) nie widzę zakładek itp. w tym mi też pomóż Big Grin
Reply
kliknij 2 razy w polu gdzie zakładki powinny być

co do wirusów przeskanuj komputer antywirusem Nod32, oczyść z niepotrzebnych programów, a jak to nic nie da zrób najlepiej formata Wink
Reply
Menu Start, uruchom, wpisz cmd w oknie dialogowym(czarne tło wpisz netstat -a powinien Ci pokazać spis wszystkich aktywnych połączeń protokołu TCP, a także portów protokołu TCP i UDP, na których komputer nasłuchuje. Jeśli masz ich kilka lub kilkanaście to nie jest źle, jeśli więcej niż 20 to jak kolega wyżej napisał odpal Nod32 skanuj i wyrzuć to co Ci niszczy kompa. Wszystkie te czynności zrób bez uruchamiania jakichkolwiek programów które korzystają z internetu.
Reply
Ponad 40 ich jest Cool
Thx po szkole to wykonam.
Reply
No to teraz porządne czyszczenie kompa. Zgraj to co najważniejsze z kompa i zacznij czyścić. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)