Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrola rodzicielska najgorszy program
#31
Zaloz konto, daj admina, nie wiem, jaka masz winde, ale w ktorejs jest tak, ze przy lofowaniu nie ma zadnej listy z kontami, tylko musisz wpisac z osobna nazwe konta i haslo do niego, nie beda wiedziec, ze masz admina i jestes na swoim koncie, jak to z glowa zrobisz. Cd. Powodu ich decyzji, wykluczylbym porno, predzej zaczeli czytac Twoje posty na Margo Big Grin.
/Brak PL liter uzasadniony pisaniem z tableta.
Reply
#32
Ale Magiga, to też by zostawili, a wykop nagrywa na niego dissy i mówią, że czekają na odpowiedź, a on nie żyje.
Reply
#33
Powiedz, że antyvirus wykrywa wirusy i nie da rady, jeżeli przejdzie oczywiście. Tongue
Reply
#34
Zdajesz sobie sprawe że hejt na Magika powstał po filmie bo nagle napłyneło miliony jego fanów i po takich hejtach zacżęli się bardzo bulwersować ?
Reply
#35
Oni to stworzyli przed filmem jeszcze, bo wykop Ryśka z Dżemu obrażał jeszcze i się na Magika przerzucił.
Reply
#36
Serio nie widzisz że oni smieja sie z osób do których ludzie czują największy szacunek by ból tyłka robić ?
Reply
#37
Takie coś się nazywa prowokacja ;_;
Reply
#38
Może zamiast instalować taki program to porozmawiaj z rodzicami, przekonaj ich, że jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i używasz tylko stron potrzebnych Ci do rozwijania umiejętności oraz edukowania się. Może zaproponuj im aby sprawdzali Ci historię, a jak wiadomo historię można usuwać. Tyle moich porad. Powodzenia! : )
Reply
#39
Hm ,hm to co kolega na górze lecz nie musisz usuwać historii są także str prywatne np opera: nowa karta prywatna chrome:nowe okno incognito ..Mi rodzice też kazali założyć taki program lecz ja powiedziałem ,że nie umię Coold wtedy wezwali moją ciocię informatyka usiadłem porozmawiałem i zmienili zdanie teraz tylko pokazuję historię a siora sprawdza czy nic nie kasuję hue hue.
Reply
#40
Tutaj rodzice Mariusza Smile Syn bardzo nas prosił byśmy usiedli tutaj na forum , gdyż ludzie tutaj ponoć potrafią dać rozsądny argument dlaczego nie instalować takiego oprogramowania Smile Syn ma 16 lat także to trudny wiek i nie wiemy czy można mu do końca zaufać , może wpadnie w złe towarzystwo ? Tyle dzisiaj się o tych sektach słyszy ,a chcę tak naprawdę jego dobra Smile .

Pozdrawiam
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)