Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple w Polsce
#11
Nie bardzo mi się podoba to, że produkt Apple jest tak jakby "związany z właścicielem", jak mniemam iPhone koleżanki miał simlocka, co już w 2008 było wypierane, na dodatek nie można było go otworzyć. Z kolei z kolegą chcieliśmy się wymienić odtwarzaczami muzyki i sobie coś na komputer zgrać, ale to było niemożliwe, bo jego iPod był związany tylko z jego komputerem i na moim by się nie odtworzył. ._.
Reply
#12
Wolę mieć swój telefon za 150zł niż płacić całą wypłatę ojca żeby mieć jakiś tam full elo pro telefon... Ogólnie według mnie Apple to drożyzna za samo jabłko na obudowie, do tego nadgryzione.
Reply
#13
Jedna z moich ulubionych firm - posiadam IP i jestem zadowolony bardzo. Wink Miałem również przyjemność korzystać z MACA..Chciałbym mieć to w domu.. Angry
Reply
#14
Apple zrobiło System łączenia się tylko w IOS, z iphone'a nawet muzyki na samsunga, czy sony nie prześlesz, przez to nie mam telefonu Apple, lecz zamierzam za miesiąc zakupic Imaca, i jeżeli już go obczaje to dam wam znać i opisze go Big Grin
Żeluśś:
Jak kto woli, Nie mów, że płacisz za logo, bo to nieprawda. Samo wykonanie ich produktów jest z najwyższą starannością. Ogólnie b. dobry sprzęt. Denerwują mnie osoby, które mówią że płacisz za jabłko.
Reply
#15
Big Grin 
Płacenie za logo. Pfff... Smile
Reply
#16
whoa, bo ci śmieszny mem na 9fagu powiedział, że cena produktów Apple to 90% logo?

uwaga, mamy profesjonalistę w tej kwestii
Reply
#17
90% pewnie i nie ,ale z 50% na pewno. Kupisz taki sprzęt o praktycznie takich samych parametrach i trwałości za dużo niższą cenę.
Reply
#18
Wg. mnie troche za drogo ale podobno jakość dobra
Reply
#19
Gdzieś czytałem, ze produkcja iphone 5 kosztuje około 700zł, czyli za znaczek płacimy kilka razy więcej niż kosztuje wyprodukowanie go. Nie polecam, za cenę tych przedmiotów możemy kupić inne równie dobrej jakości i dużo tańsze.

Atdół Wiem, ale na pewno nie jest tak duża jak w tym przypadku.
Reply
#20
Cena wyprodukowania większości twoich rzeczy elektronicznych jest kilka razy niższa niż koszt jaki widzisz w sklepach ;_;
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)