Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple w Polsce
#21
Nie, ale nie jestem głupi jak zapewne uważasz, domniemany mentorze tychże kwestii oraz miszczu Smile
Reply
#22
Ja mam przyjemność pracować na Macintosh w szkole. Lubię te komputery. Co prawda są drogie (sam sprzęt jak i licencje programów), ale jak już zapłacisz, to możesz zrobić na nim wszystko - od plakatów, artykułów do komiksów.
Reply
#23
A w samsungu galaxy s4 czy s3 jaki i sony xperia z myśllisz ze wyprodukowanie 2000 zl kosztuje? ha ha, 50% ceny telefonu to oprogramowanie, lecz w przypadku Apple jest ono droższe, bo apple ma własne, które zwie się IOS.
Jose de Tuasi:
Za miesiac kupuje Imaca, jest to już ustalone i zobaczymy Big Grin
Reply
#24
Na 100% można programować, nie wiem tylko jak z uruchamianiem tych programów.

Generalnie jeśli znasz się na komputerach choć trochę to jednak sugerowałbym własnoręczne złożenie czegoś. Za tą samą cenę powinna wyjść Ci bestia nie do przebicia.
Reply
#25
Exclamation 
na pytanie już nie potrzebuję odpowiedzi, bo jeżeli chodzi o programowanie to sprawdzilem dzieki jednemu z wpisów w tym temacie i jest symulator windowsa na IOS, więc nie ma problemu, a może zaprogramuję coś na IOS Big Grin
Reply
#26
Thumbs Up 
kupiłbym Iphone5 ale mnie nie stać
Reply
#27
Nie ma sensu 5 kupować, 4 według mnie lepsza, a 5 jest tylko minimalnie cieńsza, i wydłużona. 4S jest tańszy ale kup sb go np na raty lub w sieci telefonii komórkowej takiej jak orange, t-mobile, plus itp
Reply
#28
Odświeżam na prośbę autora.
Reply
#29
Odświeżam na prośbę autora.
Reply
#30
"Nie mów, że płacisz za logo, bo to nieprawda."
Czytałem gdzieś, że jakaś firma [nie pamiętam nazwy] rozkręciła iPhona 5 i wyceniła jakość części, z których go wykonano na ~1500 zł, więc twierdzenie, że płacisz za sprzęt a nie logo jest mylne.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)