Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple w Polsce
Cześć!
Mam do was pytanie i od razu pogadankę na temat firmy Apple. Pytanie jest takie czy można programować na Imac'u czy Macbook'u na windowsa? I druga część, co sądzicie o Apple, jak się według was sprawdzają te produkty. Czekam na wypowiedzi.
Reply
Co sądzę? Hmm, najbardziej smakują mi zielone z gładką, tłustawą i lśniącą skórką, intensywnym aromatem oraz kwaśno-słodkim smakiem. Taaaak. To moje ulubione Apple. W Polsce Apple jest bardzo popularne, sam je mam w ogródku, patrzę na nie przez Windowsa.
---
Reply
Nie wiem, ale naprawdę nie śmieszne jest, gdy kolega chce normalnie porozmawiać, a ludzie teoretycznie wydający się "elitą forum" piszą takie bzdety...
xonex:
Mogę odpowiedzieć tylko na drugą. Wszystko piękne, ale straaaaasznie drogie Tongue
Reply
chcesz pisać głupoty? Nie pisz tutaj tylko w śmieszne teksty, nie założyłem tego tematu żebyś mi tu spamił i głupoty wypisywał...
Reply
Co do pierwszego jest napewno jakiś język na którym piszę się programy na Apple Tongue Według mnie sprzęt Apple jest za drogi ale bym z chęcia usiadł na Macu by obadać program Logic Smile
Reply
Big Grin 
Wydaję mi się, że można pisać tylko sprawdzać trza pendrivem przenosić na kompa z windowsem
Big Grin a co do ceny to jest dosc drogi ale warto
Reply
Nic z Apple nie mam prócz unikatowej koszulki z logiem firmy <3
Ogólnie z retrospekcji mojej babci (Tak, moja babcia posiada Iphone'a) jest to bardzo dobry sprzęt,wypowiadam się na temat telefonu tej firmy nie na całokształt. Wink
Reply
Mozna programowac na windowsa na macu. Moj brat nieraz tak pracuje (bo on glownie android). Sa symulatory windowsa na maca.
Reply
A możecie mi powiedzieć co produkuje to Apple?Nie jestem jakiś super rozgarnięty w tych sprawach.
Reply
laptopy, komputery, tablety, telefony, myszky, klawiatury...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)