Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę pobrać plików z internetu
Witajcie. Mam taki problem. Otóż mój komputer stał jakieś 1.5 roku zepsuty. W końcu go zawieźliśmy do naprawy wszystko ładnie pięknie wgrany Windows XP Home Edition bo innego nie potrzebuje. Wszystko działa internet itp. jednak gdy próbuję pobrać obojętnie jaki plik to zwykle dochodzi do 99% i dalej nic albo jak w przypadku Mozilli pobiera od nowa. Na pewno to nie jest wina systemu operacyjnego ponieważ wcześniej dokładnie ten sam miałem na innym komputerze i działało normalnie. Zastanawiam się czy to aby nie wina jakiegoś dziadowskiego antywirusa, którego Pan z komputronika zainstalował. Jeszcze jedna sprawa. Po kliknięciu ctrl+alt+delete wyświetla się napis: Menadżer zadań został wyłączony przez administratora. Jak go włączyć z powrotem? Oczywiście za wszelką pomoc plusy. Z góry dziękuje Smile
Reply
błagam zminusujcie mnie !
Reply
Zmień antywirusa. Zeskanuj dokładnie komputer i wszystkie nośniki, które do niego podłączałeś. Sprawdź ustawienia przeglądarki. Zainstaluj jakiegoś zaufanego antywirusa... I może jeszcze CCleaner? Albo po prostu pójdź do innego naprawcy komputerów. Big Grin

PS: Jakiego antywirusa masz?

Też to miałem, te same objawy, nie pamiętam dokładnie co to było, ale ten cwaniaczek nawet nie dał sobie ręcznie menadżera odpalić, więc wgrałem od razu 8 i tutaj takich kwiatków nie mam Tongue.
Reply
Sad 
Na tą chwilę nie pamiętam ale wiem, że na początku było coś "360...". Ale skoro wczoraj komputer był przywieziony z naprawy to po co jakieś skanowania? Huh

straszny łowca:
Czyli co mam wgrać inny system? Wprawdzie mam 2 inne laptopy z 7 i 8, ale sporo będzie z tym roboty teraz Angry
Reply
Thumbs Up 
I dobrze, że ci sie nie chce pobierać, komputer anty-pirat. Big Grin

A co do menedżera masz wirusa. IoIoIoIo
Reply
Heart 
Anty-pirat? Raczej Anty-download bo nawet javy nie mogę pobrać Angry
Reply
Zrób formata albo zeskanuj pousuwaj wirusy tyle wiem, że z menedżerem to wina wirusa a z pobieraniem może też. ew. napisz w góglach.
Reply
Spróbuj wejść w Edytor Rejestru albo Menadżer Zadań (Ctrl+Alt+Delete). Pokazuje się komunikat w stylu "Menadżer zadań został wyłączony przez administratora sieci"? Poza tym, jaki plik pobierasz?

Atdown
Rozbawia mnie to, że niektórzy, np. Ty myślą, że CCleaner to lek na wszystko.
Reply
Jak się borykam z tym problemem też..żadnych wtyczek do przeglądarek ściągać nie mogę...dzisiaj ściągałem 4Story..100% i Nieznany błąd sieci, komputer wyczyszczony i sformatowany, CCleanerem rejestry wszystkie wyczyszczone, zapora wyłączona, antywir też wyłączyłem i nic Angry

AtUP : sformatowałem, potem jeszcze CCleanerem wyczyściłem..system Win XP SP3, aktualizacje wszystkie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)