Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie zdjęć na płytę
Cześć,

Zgrałam sobie zdjęcia z karty pamięci na komputer i chciałam przegrać je teraz na płytę. Tylko nie jestem pewna jak to zrobić...

Mam je wgrać na płytę CD czy DVD?

Co to jest obraz ISO?

Kiedy otwieram program, mam takie opcje, która wybrać?
1. Płyta z danymi (Pozwala tworzyć obrazy ISO, wypalać płyty z danymi, płyty MP3 i wideo).
2. Płyta z filmem DVD (Pozwala tworzyć płyty wideo działające na stacjonarnych odtwarzaczach DVD).
3. Płyta audio (Pozwala tworzyć płyty audio z przerwami lub bez przerwy między ścieżkami).
4. Nagraj obraz ISO (Pozwala nagrywać pliki ISO na płyty).
5. Kopiuj lub zrzuć obraz płyty (Pozwala kopiować płyty z danymi i płyty audio).

Oczywiście PLUSY za pomoc Smile

_
Reply
Pobierasz Nero i dalej już prosto.

AtDown: aaa To nie wiem. Wink
Reply
Mam program, o co innego pytałam.
Reply
Wink 
Wkładasz płyte do DVD i otwierasz ją w folderze (powinna być pusta płyta i pusty folrer) i po prostu kopiujesz albo przenosisz zdjęcia z kompa do płyty przeciągając je do tego pustego pliku Smile
Reply
Exclamation 
a płyta ma być DVD czy CD czy to wszystko jedno?
Chcę je potem odtworzyć w DVD na telewizorze.
Reply
DVD
Reply
jak w TV chcesz odtworzyć to DVD, ale możesz te podłączyć kompa do TV i odtworzyć Smile
Reply
Jeżeli masz nero to kliknij utwórz dysk z danymi CD/DVD.
Następnie gdy wyświetli ci się okno, przeciągaj do niego pliki, potem klikasz dalej i zapisz Smile.
ISO - format zapisu danych dysków optycznych
(Więcej na ten temat znajdziesz tutaj - http://pl.wikipedia.org/wiki/ISO_%28obraz%29 )
EDIT Linki pomyliłem <ops>
Reply
Włączasz program, zaznaczasz "Płyta z danymi", zaznaczasz wszystkie fotki, które chcesz nagrać, robisz dalej, dalej, dalej (tyle ile trzeba) i wypalasz. Big Grin

Płyta CD/DVD - zależy od tego, ile masz tych fotek. Płyta CD ma mniejszą pojemność i jeśli masz dużo plików do nagrania, mogą się nie zmieścić.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)