Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wp - Hackowanie
Mam pytanie, czy z portalu wirtualna Polska.pl można jakoś hackować konta? Mnie dzisiaj tak kuzyn straszył Cool Nie wiem, czy to prawda, podobno jak się zna kogoś e-mail to z jakiegoś programu można sprawdzić hasło, czy ktoś wie, czy to prawda?
Reply
Mnie tam raz shackował jeden "życzliwy". Dlatego już nie mam konta na wp, bo administracja nie kiwnęła palcem, by dać mi moje konto.
Więc, to może być możliwe. Nie mówię, że tak jest, ale i nie zaprzeczam.
Reply
To jaki polecasz żeby był bezpieczny i nie dało się go hackować?
Reply
Lubię Interię. Wiele lat używam, ani razu nie miałem problemów z kradzieżą.
Kiedyś miałem jakiś bug z mailem, ale napisałem do administracji, coś tam zrobili i naprawili.
Ale oczywiście to moje zdanie, poczytaj na forach, stronach www.
No i nikt nie mówi, że mogą Cię okraść. To się zdarzyło mi.

A co do kradzieży, to hakerzy znajdą haka na każdą stronę, każdy hosting i na wszystko.
Nie ma sensu przed tym uciekać, bo jak mają Cię okraść, to jakoś to zrobią (oczywiście, zależy od poziomu hakera).
Reply
Ja mam na Gmailu i o2.pl. Uważam, że Gmail jest najlepszy, bo wkońcu prowadzi go samo Google i nigdy nie miałem z nim problemu a o2 ciągle mnie się pytają o zmianę hasła, bo zalecają co tydzień i poczta mi się ładuję 30min...
Reply
Znam sposób na "hackowanie", a raczej na zwykłą lecz sprytną kradzież konta. Po prostu odpowiada się na pytanie pomocnicze... często ludzie olewają tę kwestię, zadając jakieś proste pytania, lub pisząc byle co w pytaniu i to samo kopiują do odpowiedzi. Polecam Gmail, bo tam można wprowadzić odzyskiwanie hasła przez sms-a. Interię odradzam.
Reply
co do "wrzucic adres email do programu i odczytac haslo" to raczej niemozliwe ze wzgledu na to ze ów program musialby sprawdzac wszystkie mozliwe kombinacje znakow ktorych to kombinacji jest strasznie duzo. Jednak przy kilkukrotnym wpisaniu zlego hasla albo stracimy mozliwosc dalszego wpisywania przez jakis czas, albo bedziemy musieli wpisac kod z obrazka, co skutecznie uniemozliwia pierwszemu lepszemu czlowiekowi napisanie programu do wyłuskiwania hasla.
Drugi sposob to keylogger ktory instaluje sie na komputerze ofiary i sczytuje wszystkie wpisane znaki wysylajac je do hackera. Po kilkudniowej analizie taki czlowiek moze odgadnac ktore haslo nalezy do ktorego loginu i na jakiej stronie. Jednak jezeli masz jakiegokolwiek antywirusa z firewallem(byle nie sam windowsowy) nawet darmowego to nie masz sie o co martwic
Reply
Nie polecam o2.pl Non-stop Spam
Reply
Co do tego hackowania, to nie uważam, żeby tak się dało.

Polecam także onet.pl, mam tu pocztę i nigdy nie miałem z nią problemów.
Reply
O ile pamietam w Brutus Force byla opcja hackowania hasel email Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)