Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
html
Mam pytanko do tych co tworzą stronki w html
zrobiłam stronke w notatniku i zapisałam ją pod nazwą index.html
I mam ikonkę mojej przeglądarki i klikam i wyświetla mi się strona wszystko ładnie i pięknie. Ale dlaczego nie ma adresu www tylko File;/ coś tam... przez co tylko ja mogę oglądać tą stronę
Jak zrobić aby było WWW://cośtam.pl ?
Reply
Zamień po prostu.
Reply
Wink 
Żeby ktokolwiek mógł zobaczyć stronę, musi ona być postawiona na serwerze (rozsądnym wyjściem jest ogrom darmowych hostingów). Poszukaj takich.

I warto upewnić się, że w nagłówku strony są wszystkie informacje, a sama treść nie jest ,,nieprawidłowa". Kiedyś robiłem stronę i po 2 dniach oczekiwania dostałem odpowiedź, że strona nie została przyjęta..
Reply
Musisz zrobić serwer. Są darmowe hostingi które to oferują, jak i płatne. Po zrobieniu serwera wystarczy wgrać na niego pliki.

Możesz to zrobić za darmo np. tutaj:
http://cba.pl/panel/newaccount/useradd1.php

Jeśli będziesz miała jakieś kłopoty pisz tutaj, na pewno pomogę Wink

Na cba.pl będziesz miała adres do strony toCoWybierzesz.cba.pl

aby mieć np. toCoWybierzesz.pl musisz kupić także domenę, zazwyczaj kosztuje ok. 10 złotych przelewem za pierwszy rok (potem niestety przedłużenie jest o ok. 800% droższe).
Reply
mam konto jestem zalogowana... co dlaejxD?
Reply
Nazwa tematu powinna oddawać jego treść, więc zmień nazwę, albo przenieś się ze swoim pytaniem tu:
Reply
Więc logujesz się i wchodzisz zakładkę "Konta FTP", powinnaś mieć już zrobione takie o nazwie: adminAttoCoWybrałaś.cba.pl
hasło do tego konta jest takie samo jak do konta cba.pl

Konto FTP służy do wgrywania plików na serwer. Potrzebujesz do tego program (polecam filezilla) albo możesz to zrobić w odnośniku "menadżer plików" w zakładce "Konta FTP".
Potem wpisz tylko użytkownika i hasło i kliknij zaloguj. Nastepnie kliknij na mały przycisk "Przyślij", wybierz swój plik i kliknij na zielonego "ptaszka". Plik wysłany. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)