Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zhackowana strona - pomocy
Witam, moją strone zhackowała niejaka grupa Ayyildiz Tim. Była to zwykła strona sklepu stacjonarnego z firankami, więc nie wiem czemu sobie ją obrali za cel, ale w każdym bądź razie proszę o pomoc

adres strony:
http://el-woal.pl/
Reply
W jaki sposób mamy Ci pomóc? Jesteśmy dziećmi na forum gry MMORPG -.-'
Reply
Przypominam, że tutaj co drugi "dzieciak" robi swoją własną wersję Gra, więc takie shackowane strony to dla nich bułeczka z masełkiem Cool
Reply
Robi własną grę, która kończy się na czterech mapach. Też mam już swoją grę w stylu Gra. Wczoraj zacząłem robić i skończyłem dzisiaj rano. Niezła fabuła, muzyka i grafika 2D. Czekam na kolegę i jak się będziemy nudzić to zrobimy otwartą betę, ale jutro, bo dzisiaj jedziemy nad jezioro. Kiedyś wrzucę tutaj.
Reply
Lepiej załóź nową stroną to super zawdowcy
Reply
Nic juz ie zrobisz trzeba czekac. Chcoiaz na Gra kiedys tez byl atak hakerow, i nie wiem jak sobie wtedy admini poradzili....
Reply
Thumbs Up 
Robią własną wersje, robią z tego wielki projekt, który się kończy z powodu braku ekipy do tworzenia, która zwykle znajdowana jest na forum. Oczywiście chwalą się tym na forum, a wielce podnieceni forumowicze dają na dzień dobry minimum +10 bez względu czy projekt jest realny czy nie.
Reply
nie sądze że był to atak tak zorganizowanej grupy jak ta
Reply
Raczej za jakiś 1 miesiąc odzyskasz stronę jak płacisz za hosta napisz na ich stronę główną Wink.Pomogą
Reply
Załóż lepiej na nowym hostingu stronę, albo...
Może idź do jakiegoś serwisu komputerowego, lub napisz problem na jakimś forum komputerowym/technicznym.

Tak jak koleżanka z góry.
Przestać płacić za hosta, problem i strona znikną.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)