Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delta Search
Ni stąd ni zowąd, gdy włączam przeglądarkę google chrome to zamiast standardowo(otwierają się najczęściej oglądane strony) to włącza się strona http://www.delta-search.com/?babsrc=NT_def_SU
Gdy włączam 2 kartę to włącza się ta sama strona. Jak wyłączyć to i żeby było po staremu?

Próbowałem w ustawieniach przeglądarki i także odinstalowałem delta search w panelu i wyłączyłem i włączyłem komputer i nadal to somo
Reply
W ustawieniach ustawiasz domowa strona.

Tzn. ustawiasz taką stronę jaką chcesz za domową
Reply
No co ty nie powiesz. Próbowałem już tego!

Edit.

Ale ja chcę żeby otwierały się najczęściej oglądane strony
Reply
Chodzi ci o ostatnio zamknięte strony?
Reply
Miałem z tym ... problem na 3 komputerach, dołączam się do pytania. Twórcy tego powinni iść do więzienia ;___; (sarkazm)
Reply
Sotsukara:
Ja na kompie to mam ale mi to nie przeszkadza. A teraz na laptopie mam firefoxa i to chyba tylko na chromie tak sie robi.
Reply
Rainbow 
Nie.

Nie miałeś nigdy Google Chrome. Gdy się włącza przeglądarkę to pojawia się 6 okien na 1 stronie i to są 6 najczęściej odwiedzanych stron.

PS Spróbowałem dodać własną stronę którą chcę mieć gdy odpalę przeglądarkę i nic. Automatycznie włącza się tamten szajs
Reply
aa o to ci chodzi, mów od razu bo nie rozumiałem. No było tak te 6 okienek z najczęściej odwiedzanymi stronami. Poszperaj w ustawieniach, powinieneś coś znaleźć.
Reply
Szukałem. Wszystko ustawiłem jak należy i nadal to samo. Za takie rady to ja dziękuje...
Reply
Z tego co wiem to jest jeszcze w programach "Delta chrome" czy coś takiego, spróbuj odinstalować.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)