Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łamanie Prawa i Polska Policja
#11
To jest bodaj UKASH. Był o tym temat na forum i zniknął, a szkoda, przydatny był. Z tego co wiem poza pisaniem indywidualnych skryptów był jakiś generator kodów, który wprowadzał system w błąd. Trzeba było wygenerować, odłączyć się od internetu i wklepać. Kilka pierwszych(co jakiś czas udoskonalano to, więc więcej musiało być poprawnych) cyfr było zgodnych, reszta losowa. Ale nie mam pojęcia gdzie coś takiego znaleźć, mówię z pamięci.
Szukałbym w google pod hasłem "ukash generator".
Reply
#12
Generator nic nie dał, zaktualizowano wirusa i nie można już obejść tym sposobem. Komputer mi do życia nie potrzebny więc się nie śpiesze, tak czy siak dzięki wszystkim za pomoc
Reply
#13
Nie ma za co.
Reply
#14
nasygnale.pl/kat,1025341,title,Uwaga-hakerzy-podszywaja-sie-pod-policje,wid,14774904,wiadomosc.html

"Wirusa można usunąć na dwa sposoby. Najprostsza metoda polega na wygenerowaniu i wpisaniu "poprawnego” kodu UKASH. Trudniejsza metoda, wymaga już posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej i polega na ręcznym usunięciu z dysku oraz z rejestru systemowego zmian wprowadzonych przez złośliwe oprogramowanie.

Szczegółowy opis sposobu postępowania w przypadku ataku wirusa Weelsof opracowany został przez CERT Polska i umieszczony na TEJ STRONIE ( http://www.cert.pl/news/5483/langswitch_lang/en ), gdzie znajduje się również wspomniany powyżej generator kodu UKASH.

Komenda Główna Policji przypomina, że aby skutecznie zabezpieczać się przed atakiem wirusa, należy pamiętać o legalnym, w pełni funkcjonalnym i aktualizowanym oprogramowaniu antywirusowym, oraz bieżącej aktualizacji systemu operacyjnego Windows, jak i innych używanych programów."

Poza tym sam się w to wepchałes. Chciałeś ściągnąć coś nielegalnego, na drugi raz masz nauczke.
Reply
#15
To ja nie wiem na jakieś strony trzeba wchodzić i co pobierać zęby mieć takie rzeczy na komputerze ja mam kompa od wielu lat i jeszcze nie mailem żadnego wirusa.
Reply
#16
Alvado, owszem wpakowałem się w to sam, bo nie miałem zainstalowanego antywira, ale wątpie żebyś Ty na wszystko na swoim kompie miał licencje:p nie łamałem prawa - to wirus. czytaj ze zrozumieniem
Reply
#17
Chodzi mu że na jakie strony wchodzisz że takie wirusy masz ._.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)