Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łamanie Prawa i Polska Policja
#1
Cześć
Do komputera wkradł mi się wirus. Blokuje on go kompletnie - po odpaleniu przez ułamki sekund widać normalny pulpit, ale nagle wyskakuje biała strona, gdzie jest "certyfikat" Polskiej policji i jest adnotacja, że złamałem prawo i muszę zapłacić poprzez pay safe card. Oczywiście wiem że to nie prawda, bo już czytałem o takim wirusie, ale nie mam pojęcia jak to wyłączyć. Białej strony w żaden sposób nie da się wyłączyć. Piszę z telefonu. Z góry dzięki za pomoc.
Reply
#2
http://www.fixitpc.pl/ - Dział pomocy doraźnej.
Zgłoś się tam z danym pakietem logów. Wink I nawet nie próbuj używać skryptów dla innych komputerów. Idź do kolegi i wypal sobie płytkę z Reatogo.
Reply
#3
Poczytaj o tym w google, miałem tak samo. Piszę Ci, że masz zablokowany komp? Jeśli tak to odpal na trybie awaryjnym, ściagnij program ComboFix, włącz go a on się z wirusem rozprawi. Pozdrawiam. ( Ja tak zrobiłem i zadziałało )
Reply
#4
Dzieki, sproboje.
Reply
#5
Video 
Błagam cię, nie słuchaj Eldreeda - jeśli zepsujesz sobie komputer nim, to on nawet nie piśnie słówkiem... jeśli się nie mylę, to w Ukashu nawet tryb awaryjny nie działa (albo usuwa wpis w rejestrze, albo się właśnie ta plansza pokazuje).
Reply
#6
Jak zepsuje? Ja tysiące razy używałem combofixa i nigdy mi się nic nie stało a komp działał lepiej.
Reply
#7
http://www.fixitpc.pl/topic/7-dezynfekcja-narzedzie-combofix/
forum.pcformat.pl/Po-uruchomieniu-Combofix-system-nie-startuje-t
http://www.searchengines.pl/ComboFix-mechanizm-dezynfekcji-t66762.html


poza tym, combofixa nie korzysta się jako "antywirusa", bo to jest potężne narzędzie, które może wyrządzić szkody w systemie...
Reply
#8
W internecie są odpowiedzi, to jakiś wir.
Reply
#9
Format
Reply
#10
Ale blokuje się dostęp do kompa, pulpitu Smile.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)