Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeczy ze starego windowsa na nowym windowsie.
Witam. Ostatnio zainstalowałem nowego windowsa 7, i jakie było moje zdumienie gdy zobaczyłem iż wolna pamięć to jakaś 1/10 pamięci całkowitej. Wchodzę więc w dysk lokalny i co widzę? Stare pliki np. World of Tanks, SWTOR, War Thunder Fraps i inne takie. Jakim cudem na nowym systemie są zakorzenione te pliki? Większość już usunąłem i mam pół pamięci całkowitej. Takie pytanie - folder windows.old od czego on jest? zawiera 25gb pamięci a zwykły windows (folder) 15gb. Czy to przez tak małą ilość pamięci gry wolniej chodziły i ogólnie komputer?
Reply
Jeśli jest to ten sam komputer to stare pliki są zapisane automatycznie w systemie, dzięki czemu możesz je mieć na innym Windowsie.
Reply
Okej, nie orientujesz się od czego jest ten windows.old? Albo ktoś inny sie nie orientuje?

AtEdit Dobra, już wiem co to jest, teraz tylko pozostaje pytanie czy więcej pamięci znacznie przyspieszy mój komputer (?)
Reply
Jeśli chcesz się pozbyć tych plików to zainstaluj tego Wina od nowa i zrób pełen format.
Reply
Szkoda robić jak na razie format, lepiej usunąć parę nie potrzebnych folderów jak na moje.
Reply
Rainbow 
windows.old zawiera kopie plików ze starego systemu.
25 GB na dysku napewno nie przyśpieszy Ci komputera. Bardziej postawiłbym na więcej pamięci RAM/lepszy procesor.
Pochwal się może jaki dokładnie masz sprzęt.
Reply
No, o ile możesz je usunąć i nigdzie nie wyskakuje 'brak dostępu' to kasuj.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)