Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobic by te okienko było na win 7 ??
Czeeeeść Smile Zawsze gdy miałem Windows xp to dziennie wyskakiwało mi te okienko :
http://images32.fotosik.pl/199/6df9a56ea572dd82.png
Dziennie byłem przyzwyczajony ze je zobacze a teraz na Windows 7 nic Angry da się coś zrobić by wyskakiwało ? Bo nie umiem sie przyzwyczaić do jego braku :c
Reply
zmień z powrotem na xp Tongue

A tak wgl po co ci kolejny trollerski temat? Cool
Reply
Ustaw sobie to na tapete i będziesz klikać zaraz po uruchomienia kompa i mówić "o co hodzi???? Bulsiet nie chce aie wyłonczyć błąd gupi win xp lol", a potem "jestem geniuszem, to tapeta na win 7 B'))))))"

POLECAM
Reply
Legenda głosi, że wysłanie raportu komuś pomogło ;_;. Co do tematu..jeśli to nie troll w co wątpię to chyba tego okienka nie można przywrócić.
Reply
mi raz bilgejt pomógł gdy wysłałem raport. Po prostu on pomaga tylko tym prawilnym co mają oryginalne windowy, a nie lewackie
Reply
To nie troll , przez ostatnie 5 lat ciągle te okienko dziennie wyłączałem . Nawet po kilka razy to już taki mój nawyk Sad

Enervate:
Dlaczego miałby to być troll ? Po prostu windows xp na moim kompie tak się kaszanił że te okienko wyskakiwało za każdym razem przy włączeniu systemu i to juz takie przyzwyczajenie ;_; dziwne sie czuje gdy właczam komputer i nie muszę go wyłączać
Reply
pirackie, nie lewackie ''

Drexenus:
drex trolu 974128 'v'
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)