Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antywirus-który wybrać?+++
Nie będę się tutaj rozpisywał,chcę dobrego antywirusa najlepiej darmowego.Musi skutecznie wykrywać,usuwać wirusy,i nie może zamulać komputera Wink.
Reply
Avast
Reply
Jeden z tych:

a) Microsoft Security Essentials
b) Avira Antivirus
c) Avast (z wyłączonymi reklamami)
Reply
Roseluck:
Też myślałem nad avastem,tak właściwie to już teraz pobieram wersje próbną "Internet Security",możecie mi powiedzieć ile ona trwa?I czy jak zakończy się ten okres próbny,to mogę odinstalować go i na nowa pobrać?Nie chce mi się szukać samemu Angry.
Reply
Jeśli zależy Ci na lekkości i sprawności:
Microsoft Security Essentials+Avira Firewall

Jeśli nie zależy Ci na szybkości, polecam Comodo Internet Security, darmowy.

PS Avast jest złyyyyy.
Reply
Szczerze to mam tą wersję próbną odkąd pamiętam, nie wiem ile ona trwa, ale spokojnie chyba z 3 miesiące a miesiąc przed jej wygaśnięciem codziennie ci przypomina, że się kończy. I tak- możesz ją odinstalować i zainstalować ponownie i będzie git. Wink
Reply
Pff, jaki antywirus wykrywa własny plik jako wirus? ._. Na dodatku czysty. Jaki antywirus spowalnia uruchamianie się systemu o ponad 30%? ._. Do tego częste false positivy.
Reply
Na razie zainstalowałem avasta,i odrazu mi trojana wykrył i usunął,za chwilę zrestartuje komputer i zobacze czy są jakieś różnice w wydajnośći Tongue.Jak ten microsoft działa tak jak mówisz,to zaraz pobieram,bo właśnie na tym mi zależy,żeby chodziło wszystko szybki i sprawnie a po za tym komputer był dobrze chroniony Tongue.Czemy avast jest "złyyyy"?

Akutalnie mi skanuję komputer,jak już zakończy to zrestartuj komp i zobacze czy rzeczywiście tak spowalnia komputer Tongue.
Reply
Hm... albo inna propozycja, ale nie wiem, czy Ci się spodoba:
Comodo KillSwitch, Malwarebytes AntiMalware i rozum. Wiesz, jak rozważnie korzystasz z internetu, to w 80% nic Ci nie wejdzie, a wydajność jest na poziomie bardzo dobrym.
Reply
Chyba wolałbym te pierwsze rozwiązanie,sprawdzona firma Smile.Z resztą zobaczę jeszcze tego avasta,jak będę niezadowolony to zainstaluję microsofta Tongue.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)