Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antywirus-który wybrać?+++
#1
Nie będę się tutaj rozpisywał,chcę dobrego antywirusa najlepiej darmowego.Musi skutecznie wykrywać,usuwać wirusy,i nie może zamulać komputera Wink.
Reply
#2
Avast
Reply
#3
Jeden z tych:

a) Microsoft Security Essentials
b) Avira Antivirus
c) Avast (z wyłączonymi reklamami)
Reply
#4
Roseluck:
Też myślałem nad avastem,tak właściwie to już teraz pobieram wersje próbną "Internet Security",możecie mi powiedzieć ile ona trwa?I czy jak zakończy się ten okres próbny,to mogę odinstalować go i na nowa pobrać?Nie chce mi się szukać samemu Angry.
Reply
#5
Jeśli zależy Ci na lekkości i sprawności:
Microsoft Security Essentials+Avira Firewall

Jeśli nie zależy Ci na szybkości, polecam Comodo Internet Security, darmowy.


PS Avast jest złyyyyy.
Reply
#6
Szczerze to mam tą wersję próbną odkąd pamiętam, nie wiem ile ona trwa, ale spokojnie chyba z 3 miesiące a miesiąc przed jej wygaśnięciem codziennie ci przypomina, że się kończy. I tak- możesz ją odinstalować i zainstalować ponownie i będzie git. Wink
Reply
#7
Pff, jaki antywirus wykrywa własny plik jako wirus? ._. Na dodatku czysty. Jaki antywirus spowalnia uruchamianie się systemu o ponad 30%? ._. Do tego częste false positivy.
Reply
#8
Na razie zainstalowałem avasta,i odrazu mi trojana wykrył i usunął,za chwilę zrestartuje komputer i zobacze czy są jakieś różnice w wydajnośći Tongue.Jak ten microsoft działa tak jak mówisz,to zaraz pobieram,bo właśnie na tym mi zależy,żeby chodziło wszystko szybki i sprawnie a po za tym komputer był dobrze chroniony Tongue.Czemy avast jest "złyyyy"?

Akutalnie mi skanuję komputer,jak już zakończy to zrestartuj komp i zobacze czy rzeczywiście tak spowalnia komputer Tongue.
Reply
#9
Hm... albo inna propozycja, ale nie wiem, czy Ci się spodoba:
Comodo KillSwitch, Malwarebytes AntiMalware i rozum. Wiesz, jak rozważnie korzystasz z internetu, to w 80% nic Ci nie wejdzie, a wydajność jest na poziomie bardzo dobrym.
Reply
#10
Chyba wolałbym te pierwsze rozwiązanie,sprawdzona firma Smile.Z resztą zobaczę jeszcze tego avasta,jak będę niezadowolony to zainstaluję microsofta Tongue.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)