Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 8 - czy nadaje się do gier?
#11
Bug 
Każda gra chodzi. Wiem, bo mam. Też się na początku martwiłem ale WSZYSTKO działa.
Reply
#12
Wszystko co na 7 działa, do tego sprawniej, bo to przecież ulepszona siódemka... Tongue
Reply
#13
Posiadam go od dwóch dni, mimo to testowałem na kilku grach - świetny Wink nawet odrobinę wydajniejszy, niż Win 7.
Reply
#14
Powiem Ci tak, mam w8 od pół roku. Jest szybki i nie ma najmniejszych problemów z jakimi kolwiek grami. Ale powiem Ci że jak masz jaką kolwiek możliwość żeby mieć w7 to bierz !
Gdyż w sumie w8 jest przeznaczone pod ekrany dotykowe i powiem Ci że czasami mnie szlak trafia jak mam się dostać to jakiś narzędzi administracyjnych dotyczących systemu, normalnie masakra.
Jak masz cierpliwość to ogarniesz w8 i miło Ci się będzie działało na tym systemie ale jeżeli jesteś przyzwyczajonych to szablonu z w98, wxp, w7 to lepiej w nim zostań.
Reply
#15
A kto nie był przyzwyczajony do takiej kompozycji? Przecież przed 8 były właśnie te systemy, które wymieniłeś Wink


8 jest szybsza, lepsza i stabilniejsza, jedyne co ludziom przeszkadza to zbyt duża innowacja w postaci kafelek i brak menu Start, mimo tego, że jest mnóstwo programów do jego przywrócenia.


Zuum:
~2000zł z systemem z zastosowaniem głównie do gier? Zdajesz sobie sprawę, że w nowszych grach nie pograsz sobie komfortowo, a przynajmniej wydajność względem PC będzie dużo słabsza - jeśli laptop będzie w ponad 90% w 1 miejscu typu biurko w Twoim pokoju, to nie lepiej byłoby zainwestować w PC?

Nadmienić tylko chciałem pewną zależność - cena zainstalowanego Windowsa 8 w laptopach to dodatkowo 200zł, Windowsa 7 - 350zł.
Reply
#16
Crap
zapowiadają wersję 8.1 która ma dodać min. przycisk start
Reply
#17
gothic 1 i 2 nie działają na w8
Reply
#18
dziwne mi akurat normalnie działają a posiadam 8...
Reply
#19
to mam za dobrą karte graficzną
Reply
#20
Nieprawda, jak ktoś myśli logicznie to szybko ogarnie. Przykładowo ja wczoraj odpaliłem pierwszy raz nowego PC z win8, a 10 lat działałem na XP, dzisiaj już wszystko ogarniam, czasem się jeszcze zastanowię jak coś trzeba zrobić. Problem z dostaniem się do komputera? przecież to na pasku zadań nawet jest, a do opcji - wystarczy skierować kursor w prawy dolny róg domyślnie. Huh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)