Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mozilla Firefox - zalogowania (problem)
Cześć, mam problem. Ponieważ chciałbym żeby czyszcząc historie (siostra lub ktoś wejdzie na kompa i boją się że nie wylogowali się z fejsa i czyszczą wszystko, raz na miesiąc takie coś się zdarza) i aby nie czyściło aktywnych zalogowań i ciasteczek bez odznaczań, tak jak w Gra że np wszystkie dodatki zostają bez zmian po wyczyszczeniu. Jakbym mógł to zrobić ? Za pomoc +

Tego tematu nie miałem gdzie założyć, więc myślę że w offtopie moge.
Reply
Sad 
Z tego co zrozumiałem to chcesz, żeby nie wylogowywało Cię mimo zaznaczonej opcji wyczyszczenia ciasteczek, ta?
Reply
Sad 
Tak, lub po automatycznym wyświetleniu okienka " Wyczyść historię przeglądania... " nie było nigdy opcji " Ciasteczka " " Aktywne zalogowania " zaznaczone.
Reply
Jeżeli w FF tego nie ma, to jedynym sposobem jest skopiowanie ( w Margo ) linków z konsoli z dodatkami i zapisaniem je gdzieś na komputerze. Wiem, że na Chrome da się zrobić, żeby tego nie czyściło. A zresztą te logowanie się nawet nie 30 sekund i zaznaczenie opcji "zapamiętaj" chyba długo nie zajmuje Wink
Reply
Mam tak zrobione, ale problem że wszystkie dodatki się resetują. Np Liczniki.
Reply
Tak więc jedynym wyjściem jest znalezienie jakiegoś rozszerzenia na FF (o ile taki istnieje), albo przerzucenie się na przeglądarkę Chrome. Ewentualnie zwrócenie się do supportu FireFoxa żeby to zmienili.
Reply
jak by kilka tysięcy osób wysłało to by może zmienili, dla jednej osoby nie opłaca się.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)