Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak usunac wirusa interpol?
Jak w temacie. Bardzo pilne! Soczysty plus jezeli zadziala. Pisze z telefonu.
Reply
To się pojawia kilka sekund po włączeniu komputera, tak? Mnie udało się szybko przywrócić system, po zalogowaniu.

Jeśli nie zdążysz, to tak:

1. Uruchom swój komputer ponownie w “trybie awaryjnym z obsługą sieci”, poprzez wciśnięcie klawisza F8 podczas uruchamiania;
2. Uruchom polecenie MSConfig, poprzez wpisanie jego nazwy w pole “Uruchom” w Menu Start i wyłącz wszelkie wystąpienia wpisu rundll32 w autostarcie, które włączają jakikolwiek program z katalogu Dane aplikacji;
3. Uruchom komputer ponownie jeszcze raz;
4. Przeskanuj system za pomocą SpyHunter lub innego programu anty-spyware’owego, by usunąć zakażone pliki z systemu.
Reply
"Jeżeli i Ty zostałeś zaatakowany przez wirusa Interpol, kieruj się poniższymi krokami, które pomogą Ci wyeliminować to zagrożenie z Twojego komputera:

Uruchom swój komputer ponownie w “trybie awaryjnym z obsługą sieci”, poprzez wciśnięcie klawisza F8 podczas uruchamiania;
Uruchom polecenie MSConfig, poprzez wpisanie jego nazwy w pole “Uruchom” w Menu Start i wyłącz wszelkie wystąpienia wpisu rundll32 w autostarcie, które włączają jakikolwiek program z katalogu Dane aplikacji;
Uruchom komputer ponownie jeszcze raz;
Przeskanuj system za pomocą SpyHunter lub innego programu anty-spyware’owego, by usunąć zakażone pliki z systemu."

96% pozytywnych rezultatów, ponoć Smile

AtUP- szybszy byłeś.
http://usunwirusa.pl/interpol-virus/ <- ta strona Smile
Reply
Ogladalem to wszystko. Ale po wlaczeniu tego z funkcja network, komputer prawie od razu sie wylacza! Noc nie pomaga, pomozcie
Reply
http://www.usunacspyware.com/usunac-interpol-virus-jak-usunac-interpol-virus

Tutaj jest specjalny program do Usuwania owego Wirusa, nie wiem czy pomoże, ale próbować warto! Smile
Reply
Nie pomoze, bo na komputerze nic sie zrobic nie da
Reply
Może zrób format kompa? Cool
Reply
W sensie ze wylacz wlacz?
Reply
Format kompa to zresetowanie ustawień i ogólnie wszystkiego, oprócz rzeczy na dysku D. Ale wyłącz włącz może też zadziała.
Reply
To jak go zformatowac?

Prosze, pomozcie. Now wiem co robic juz Sad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)