Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawirusowany Skype
Witam. Szybko i zwięźle, ktoś mi zawirusował skype'a. Rano ktoś mi wysłał trojana z wiadomością "hej to moje zdjęcie profilowe" dał jakiegoś linka i nie pisał. Otworzyłem linka i potem ja wysyłałem te trojany, chociaż to nie ja robiłem. Nie wiem co się stało. Nie wiem jak usunąć wirusa. Robię drugie skanowanie, ale nie wiem, czy zadziała. Znacie jakiś sposób?
Reply
Mój kolega też to miał od drugiego kolegi (wcześniej niedawno się pokłócili), po czym nagle ich przyjaźń się zerwała. Normalnie by mu pewnie wybaczył, gorzej tylko, żę musiał kompa wymienić. ;x

Reinstall Skype może?
Reply
Jeżeli jest tak jak mówisz to tylko formatowanie dysku pomoże.
Jak to zrobić masz pełno poradników na necie. Jak włączasz komputer to wchodzisz do biosu i odpalasz windowsa z płytki. Dalej masz wszystko opisane po polsku.
Reply
Mi też to wysyłał taki gnojek na Skypie, ale mój Kaspersky jest koxem! Big Grin
Nie pozwolił wejść na stronę. Dodgy
Reply
Takie wirusy jest bardzo prosto zrobić. Wystarczy trochę znajomości jakiegoś języka np. C++.
Wystarczy napisać programik i "połączyć z plikiem"
Więc lepiej nie wchodzić na niezaufane strony, nie otwierać plików od nieznajomych i być ostrożnym.
Reply
Jejciu, ja mam ten plik w kwarantannie i pokazuje mi, gdy ma zadziałać i wysłać wiadomość. Ale to też przeszkadza. Dobra, ważne że coś. Dzięki za pomoc.
Reply
Brick 
Kaspersky najlepszy antivirus
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)