Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc - youtube
Witam,
prosiłbym o pomoc w sprawie filmików na yt.. wcześniej, mogłem bez problemu oglądać na full screenie na 480p i wszystko szło płynnie, bez zarzutów. A teraz jest tak, że dźwięk leci, a obraz strasznie klatkuje Angry Próbowałem juz wszystkiego: nowe Adobe, wyłączony pepflash i przyspieszenie sprzętowe.. dysku też nie mam zawalonego. Mógłby mi ktoś pomóc? Naprawdę mi to przeszkadza.
Jeśli zadziała, nie omieszkam dać plusa Wink
Pozdrawiam
Reply
Może to wina przeciążenia internetu, np ktoś z sąsiadów Ci cię doczepił do sieci i przez to zamula Ci YT. Jeśli nie, może masz włączonych dużo aplikacji w tle? Sam mając ten problem odinstalowywałem pliki cookies i inne dane z przeglądarki (google chrome) i działało, ew bywało, że musiałem odinstalowywać, lub zmieniać przeglądarkę. Wink
Reply
Jakiej przeglądarki używasz?
Reply
1. Usuń historię i ciasteczka, może pomoże.
2. Jaką masz przeglądarkę? Może przeglądarka jest powolna?
3. Sam korzystasz z internetu? Czy ktoś jeszcze?
Reply
Korzystam sam, ciasteczka czyściłem, przeglądarka Google Chrome. Zobaczę za kilka dni..
Reply
Nie wiem jaki masz system, więc moja pomoc nie będzie zbyt wielka, ale na xp w menedżerze można zobaczyć procesy i m.in to w jakim stopniu obciążają proca.
Jeżeli masz 7. to może ktoś inny napisze gdzie się sprawdza procesy.
Ale wracając do procesów: znajdź proces chrome.exe, jeżeli będzie ci obciążał proca w więcej niż 40% sprawdź czy nie masz jakiś dziwnych rozszerzeń.

Wiele razy gdy pobierałem jakieś gry na psp to przy okazji instalowało mi się rozszerzenie bardzo obciążające moją przeglądarkę.

Oczy wiście pomóc też może usunięcie historii i ciasteczek.
Reply
Nie chcę zakładać osobnego wątku, a tez mam pytanie o YT, mam nadzieję, ze się nie obrazisz.
Gdzie dać film jako odpowiedź wideo dla jakiegoś filmu? Chodzi mi konkretnie o Zapytaj Gimbę.
Reply
Klikasz tam gdzie wpisujesz komentarze i wybierasz "Utwórz odpowiedź wideo".
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)