Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem - Antyvirus Eset Nod 32
Cześć.

Od wczoraj mam wielki problem z antywirusem ESET NOD32. Chodzi o to, że ciągle wykrywa wirusy, których tak naprawdę nie ma oraz pojawia się informacja, że nie da się wyleczyć plików. Liczba zablokowanych ataków wciąż rośnie. Dzisiaj rano było ich 1600.

Co mogę zrobić?
Reply
Ja to samo mam... denerwuje strasznie.
Reply
Brick 
Tylko komputer zamula ;x
Reply
Zainstaluj Kaspersky'ego/Nortona trial. Dla mnie najlepsze antywirusy. No i jeszcze Avast.
Reply
norton antywirus sam jest jak wirus(stare przysłowie jak ludzie mieli windowsy 98 nic od tatego czasu się nie zmieniło ? Kaspersky(kiedyś jeden najlepszych teraz kiepsko rozwijany trochę)
Avast jest dobry jednie w wersji płatnej. Darmowy to jak wbijanie noża w plecy swojemu PC

obecnie najlepszy darmowy antywir to pandacloud który nie obciąża komputera baza pandacloud przebija bazy większości antywirusów bo na darmowej wersji korzysta z bazy płatnej wersji, choć mają to zmienić i wtedy nie będzie taki dobry Smile. AVG jest przyjemy całkiem lekki tylko irytuje integracja z przeglądarkami, której czasem ciężko się pozbyć.
Reply
Ja tam mam Nortona jako domyślny antywirek (komputer HP) i na razie nie narzekam. Big Grin
Reply
znak zapytania na końcu zdania celowy Tongue sam nie wiem czy nie poprawili działania nortona ale ostatnio miałem styczność z wersją 2009 to po prostu tragedia Big Grin może teraz najnowsze wersje działają lepiej ale kiedyś norton sam w sobie miał wirusa który zbierał dane czy coś o kompie i wysyłał na serwer jak miałeś połączenie z siecią Tongue skanowanie każdym innym antywirem wykrywało nortona jako wirus Big Grin
Reply
Pobierz sobie antywirusa Avast, do tego możesz także doinstalować Kingsoft AV. Jak firewall polecam COMODO.
Ja tak mam, nic mi nie zamula. Nie wiem, jak na starszych komputerach.
Reply
avast nie zapewnia ochrony prawie każdy komputer który naprawiam od jakiejś poważnej infekcji miał avasta
Reply
Mówię przecież, a właściwie piszę, żeby do tego doinstalować Kingsoft AV. Jest to bardzo dobry antywirus, sam go mam, a przetestowałem wiele, wiele innych. Do tego COMODO firewall + COMODO Defense i mamy pewność, że nie złapiemy infekcji.
Nortona sam nie polecam, zamula i wgl.
Kasperskiego także polecam, lecz niestety jest dość drogi.
Z darmowych to tak jak mówiłem:
Avast + Kingsoft + COMODO firewall + COMODO Defense.

EDIT:
Literówka.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)