Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie odnaleziono serwera
Quote:Nie odnaleziono serwera

Firefox nie może odnaleźć serwera http://www.google.com.

Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.
ww.example.com zamiast
http://www.example.com
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

I tak z wszystkim o dziwo nie licząc z Margo Huh. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego... Do godziny 11 wszystko było OK. Teraz nie mogę wejść na nic oprócz margo Huh.

Na godziny od 11-16 zostaawiłem kompa w trybie uśpienia. Na jednej ze stron było margo.
Reply
Thumbs Down 
Resetowałeś?
Reply
Tak bo mi Essentials wykrył wirusy (już zdecydowanie wcześniej) i żeby je usunąć "do końca" należało zrestartować kompa. Postanowiłem zrobić to jak przyszedłem, ale net nie działał ani przed resetem ani po...
Reply
A może spróbuj na innych przeglądarkach, jeśli masz zainstalowane. Żaden inny pomysł nie przychodzi mi do głowy.
Reply
Też tak miałem. Ja po prostu czekałem, zawsze po kilku godzinach ponownie działało. Dla szybszego efektu polecam zmianę przeglądarki, przynajmniej czasowo do włączenia.
Reply
Go-To-Sleep:
Na Chromeku bez różnicy Angry. Ostatni ratunek w Internecie Explorerze. Próbuję włączyć wersję 64 bitową, a później 32 bitową.
Reply
Miałem kiedyś to samo.Na chroome. Na Mozilli rzadko.Zwykle czekałem ok. 3-4h i przechodziło
Reply
Spróbuj zmienić DNS'y, np. na te (należą do Google, działają na pewno):
- 8.8.8.8
- 8.8.4.4
Reply
Jak zmienić DNS'y Big Grin?
Reply
Music 
Panel sterowania->Połączenia sieciowe->Na karcie sieciowej której używasz do neta dajesz właściwości.

Tam masz:

To urządzenie wykorzystuje następujące składniki... dajesz na sam dół... masz protokół internetowy(TCP/IP) zaznaczasz go i dajesz właściwości.
Dajesz użyj następujących adresów serwerów DNS i wpisujesz te DNS ktore kolega wyżej Ci podał Big Grin

Jeśli to nie pomoże to wyłącz Zapore sieciową i antywirus następnie zrestartuj kompa... jeśli nie działa to musisz przeczekać pare h.

Ja raz tak miałem to miałem źle ustawione ustawienia w Antyvirusie...

Nieraz miałem też tak,ale nie przez Antywirusa...

Więc jeśli to będzie przez antywirus to pogrzebiesz w ustawieniach Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)